ROSTAS S VEDENÍM ČÍNSKEJ LETECKEJ SPOLOČNOSTI

Foto: Matúš Plecho

Dnešná oficiálna návšteva T.E.Rostasa v najväčšom leteckom centre veľkomesta Chang-čou a jeho leteckej univerzity a konštrukčno-vývojárskeho centra pre civilné lietadlá Shark, je pokračovaním jeho mierovej misie v Číne. 

Malé dopravné lietadlá Shark sú vyvíjané a vyrábané vďaka spolupráci Číny, Česka a Slovenska. Je potešením vidieť, že talent, um a šikovnosť našich ľudí sa nikde vo svete nestratí. Bolo to ďalšie z mnohých dôkladne pripravených stretnutí s vedením, generálnym riaditeľom a investorom spoločnosti Shark, pánom ZHU Shouchen v meste Chang-čou v rámci naprogramovaného a mimoriadne intenzívneho itinerára prebiehajúcej dvojtýždňovej pracovnej cesty v Číne.

Pre slovenský priemysel sa aj v tomto segmente naskytujú veľkolepé príležitosti spolupráce a potvrdzuje to aj priateľský vzťah s jej najvyššími manažérmi.

Tu je jedna z mnohých, konkrétnych odpovedí, kam všade sa môže sústrediť potenciál technologicky vyspelého Slovenska a nadaných Slovákov.

Všetky kroky na tejto ceste Čínou potvrdzujú, že Slovensku v žiadnom prípade neostáva iba jedna jediná možnosť, akou je vynútené a podradné postavenie obslužného personálu v rámci EÚ, bez ktorej podľa transatlantických ideológov údajne neprežijeme.

Veci sa majú úplne inak: na východnej pologuli ale aj v rámci krajín BRICS nás čakajú prevratné perspektívy obrovských trhov, ak ju aj v prípade volieb do Európskeho parlamentu budú zastupovať ľudia, voči ktorým už dlhé roky prejavuje Východ úctu, rešpekt a priateľstvo. To sa na všetkých stretnutiach úspešnej pracovnej cesty po Číne T.E.Rostasovi darí napĺňať v každom ohľade. 

Foto: Matúš Plecho

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár