Schutz: Znevýhodnenie nezaočkovaných by malo byť také brutálne, aby bolesťou až „zavýjali”

„Neviem, či Soros nakúpil akcie Pfizeru, ale taký extrémistický výpad proti ľuďom, čo sa nechcú dať zaočkovať, aký dnes predviedol redaktor Schutz, to je také šírenie nenávisti, že by to mala okamžite riešiť prokuratúra.

Podľa Schutza sú ľudia, ktorí sa nechcú dať zaočkovať proti Covidu, “zadubení ignoranti”, ktorí sa dopúšťajú “zločinu sabotáže” a “imperatívom má byť ich znevýhodnenie, ergo diskriminácia na slobode a na majetku,“ napísal vo svojom facebookovom statuse PhDr. Ľuboš Blaha, PhD.

„A ten zvyšok už odcitujem, lebo pri prarafrázovaní by sa mi dvíhal žalúdok – toto píše Schutz: “Znevýhodnenie by malo byť také brutálne, aby bolesťou až zavýjali.”

Len aby som to preložil do ľudskej reči: mienkotvorný denník SME dnes celkom oficiálne vyzýva k tomu, aby sme brutálne diskriminovali skupinu občanov, ktorí sa slobodne rozhodli, že nepodstúpia experimentálne očkovanie.

Schutz týchto ľudí tak veľmi nenávidí, že by chcel, aby ich štát trestal natoľko, aby bolesťou zavýjali. Za svoje slobodné rozhodnutie o svojom zdraví. On ich chce mučiť, on im chce spôsobovať ukrutnú bolesť.

Prepáčte, ale ak toto nie je trestný čin podnecovania, tak potom už nič. Prosím vás, kde je prokurátor Honz? Ako to, že už v redakcii SME nie je komando NAKA?

Nás tu naháňajú za to, že využívame ústavné právo na zhromažďovanie. Obviňujú nás za to, že si vážime Červenú armádu a obetu ruského národu pri našom oslobodzovaní.

Nemôžete byť ľavičiar, nemôžete povedať, že socializmus dal ľuďom aj veľa dobrého. Za toto vás ide Honz roztrhať. Za citovanie štúrovcov vám rozrazia dvere kukláči a mieria zbraňami na vašu rodinu.

Ale keď Schutz vyzýva k extrémne bolestnému trestaniu ľudí na základe zdravotného rozhodnutia, ktoré je tou najintímnejšou vecou a základným právom každého človeka, to sa ideme tváriť, že to je vrchol liberálnej tolerancie?

Len pripomínam, že očkovanie na Covid je na Slovensku dobrovoľné, čiže takéto výzvy idú proti platným zákonom.

Ďalej pripomínam, že vakcíny na Covid sú všetky experimentálne. Registrácia je podmienená, sme v štádiu testovania. Za vedľajšie účinky výrobca neručí. V takom krátkom čase od vývoja vakcíny nie je možné predvídať, aké následky to môže mať.

Ďalej pripomínam, že na vakcíny AstraZeneca a Pfizer už zomrelo viacero ľudí. Vakcíny spôsobujú krvné zrazeniny či zápal srdcového svalu.

Ak sa niekto chce dať zaočkovať a podstúpiť tieto riziká, je to jeho plné právo a nikdy ho nebudem odhovárať. Ani ho nechcem trestať. Ale rovnaký prístup očakávam k ľuďom, ktorí riziká vedľajších účinkov pri experimentálnej vakcíne podstúpiť nechcú.

A ak tu nejaký zbesilý Schutz, známy tiež ako majster krabicového vína, sadisticky blúzni, že ľudí treba za ich slobodné rozhodnutie ohľadom ich zdravia bolestivo trestať a mučiť – tak ide o taký prejav extrémizmu, že aj Breivik môže ticho závidieť.

Sme sa dobrovoľnosť očkovania. Diskrimináciu z princípu odmietame. A to, čo predvádza denník SME, je šírením takej fašistickej nenávisti, aká tu od druhej svetovej vojny nebola.

Milé SME, čo tak namiesto mučenia a trestania ľudí s iným názorom “až by bolesťou zavýjali” radšej normálne demokraticky diskutovať a šíriť vyvážené informácie? Chceme tak veľa?“ pýta sa Ľ. Blaha.

„Navrhujeme, aby akákoľvek diskriminácia nezaočkovaných proti Covidu bola trestným činom. Ľudia, ktorí nepodstúpia zo zákona NEPOVINNÉ očkovanie proti Covidu nesmú byť žiadnym spôsobom diskriminovaní, segregovaní, sankcionovaní alebo obmedzovaní na svojich základných ľudských právach. Akékoľvek priame či nepriame nútenie do „nepovinného“ zaočkovania sa proti Covidu je neprípustné. Očkovanie proti Covidu musí byť naozaj dobrovoľné. Bez výnimiek. Bez diskriminácie,“ napísal na facebooku Ing. Milan Uhrík, PhD.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

1./ Milan Uhrík, facebook, 4.6.2021

2./ Ľuboš Blaha, facebook, 5.6.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

Pridaj komentár