Skutočné ciele a dôvody vyzbrojovania Ukrajiny

Sergej Lavrov vo veľkonočnom odkaze vysvetlil, prečo Západ blokuje alternatívne médiá a spravodajstvo. Liberálna demokracia sa bojí pravdy a cieľom hybridnej vojny Západu proti Rusku je strach z rozvoja Ruska a jeho moci v rámci globálnej ekonomiky. Preto na Západe zablokovali všetky stránky, pretože prinášajú Západu nepohodlné informácie. Rusko má byť podľa Západu úplne zrušené, musí zmiznúť ruský jazyk, kultúra, štátnosť, úplne všetko! Je to hybridná genocída Ruska. Nacistické procesy riadenia sú znovu späť v Európe.

Ale ja k tomu ešte pridám, toto sa týka nielen Rusov. Ale všetkých Slovanov! Tieto ciele boli dobre známe aj Nemcom pred a počas vojny. A zdegenerovaní Ukrajinci, oslavujúci Banderu po dosiahnutí cieľov Anglosasov budú zdecimovaí (teda ten zbytok, ktorý zostane po vojne s Rusmi) neskôr.
Anglosasi podporujú vojnu na Ukrajine, lebo sa 2 bratské národy strieľajú vzájomne!!! Aspom Anglosasom zoberú robotu. Konečný cieľ nie je opätovne vybudovať Ukrajinu po vojne, ale pre Ukrajincov v tom najlepšom prípade pripadne úloha lokajov a poslušných sluhov. Anglosasi postupujú podľa overeného vzorca: nepriateľ môjho nepriateľa je môj priateľ!
A čo bude potom, keď ten skutočný nepriateľ bude porazený? Potom ten dočasný priateľ zmení pozíciu a dostane poriadne na frak tiež!
Potom by nastal nový exodus Nemcov a iných národov do strednej Európy a na Ukrajinu. Schizofrénia? A čo tí Holanďania, Taliani, Nemci, Belgičania,
čo žijú na Slovensku a v iných krajinách strednej Európy? Poliaci, Česi, Slováci emigrovali na západ za lepšími podmienkami. Ale prečo lezú títo na Slovensko,
keď je tu oproti ich krajinám bieda? Chcú sa etablovať a získať pôdu, tá bude čoskoro pre zdražovanie a nedostatok potravín vyvažovaná zlatom.
Keď príde k presunu potravín do Afriky, resp. k nútenému vykrmovaniu Afričanov kvôli hladu, lebo oblasť Sahelu sa rozšíri ďalej na sever, bude Európa nútená živiť 100- 200 mil. Afričanov.
Tu, alebo u nich doma!
A ak by tieto ciele v Rusku boli dosiahnuté, tak by na rad prišli Slovania vo všeobecnosti! O tom som presvedčený.
Podceňovanie vlastnosí a kultúry, či zvykov Slovanov a strach z množstva Slovanov je v Anglosasoch hlboko zakorenený.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

https://www.infovojna.bz/article/video-sergej-lavrov-ve-velikonocnim-vzkazu-vysvetlil-proc-zapad-blokuje-alternativni-media-a-zpravodajstvi-liberalni-demokracie-se-boji-pravdy-a-cilem-totalni-hybridni-valky-zapadu-proti-rusku-je-strach-z-rozvoje-ruska-a-jeho-moci-v-ramci-globalni-ek

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply