Slovanské tlachtli

· Čas čítania: 8 min.

Prológ:
Krik davu nadšencov s krvavými očami, dva tímy bojujúce proti sebe. Okrúhla lopta – často horiaca, lieta z jednej časti ihriska na druhú. Bránky chýbajú, zastupujú ich dva kruhy zavesené v kamenných stenách ihriska. To je opis hry, ktorému holdovala mayská a aztécka kultúra. Aztékovia jej hovorili tlachtli, Mayovia používali meno pok-a-tok, a neskôr v dobe kolonizácie sa v španielčine hovorilo o juego de pelota (loptová hra). Podstata hry nebola výhra, ale smrť niektorého z hráčov, či celého tímu. Často toho, čo hru vyhral, pretože smrť na obetnom oltári napríklad Mayovia považovali za oslavné zavŕšenie pozemského života. To je ľudská história.

Teraz z reálneho dnešného života. Štruktúra útokov islamského terorizmu v Európe sa za posledné tri roky zmenila natoľko, že nás v Európe zabíjajú už iba islamskí teroristi. Žiadni iní. Napriek tomu protieurópski politici s reálnou mocou islamizáciu podporujú a naopak, národnú hrdosť európskych štátov vyhlasujú za nebezpečný prvok dnešnej spoločnosti. A výsledok tejto „hry”? Smrť ľudí, kde nikto dopredu nevie, kto presne na oltári terorizmu zomrie. Napriek tomu nám politici a osobnosti tvrdia, že na zabíjanie si treba zvykať – to je holý fakt a prestaňme sa tváriť, že dôvody, ktoré ich k tomu vedú, sú racionálne. Pochádzajú totiž iba z ich sveta zaliateho slnkom a na ich konci je vždy predčasná smrť nás občanov. Alebo inak. Napadá mi lepší argument bezbrehej hlúposti dnešnej politiky, založený na vedeckosti demografie.

Kooficient natality alebo po slovensky pôrodnosti, vyjadrenej priemerným počtom živo narodených detí na jednu rodinu, je spoľahlivý spôsob určovania, či ako národ vzrastáme alebo vymierame. Na to, aby národ Slovákov vzrastal, je logicky nutné, aby sme kooficient natality, mali minimálne 2,1. U nás sa od roku 1998 až do roku 2016 narodilo v priemere 1,47 dieťaťa na jednu rodinu, čo jasne hovorí, že vymierame rýchlym tempom a keby nás nezachránili minulé generácie, napríklad do roku 1950, kedy sa Slovákom rodilo v priemere 3,56 dieťaťa na rodinu, tak už pravdepodobne ako národ neexistujeme. Natalita v postupnom slede klesá už celých 66 rokov  a ako som už napísala vyššie, dnes je na úrovni 1,47. Napriek tomu dnes politici podľahli tlaku protinárodne orientovaných osobností a trvá to bezmála dvadsať rokov. Začalo to už za éry Dzurindovej vlády, odkedy financujeme a staviame do popredia namiesto rodiny – prapodstaty spôsobu ako národnostne prežiť, lezby, geyov, bisexualitu, transrodovosť a intersexualitu (LGBTI). A to najnezmyselnejšie na celej veci je, že nikto sa nemá potrebu pýtať, prečo nám v spoločnosti vyhovuje mať jedno a iba v málo prípadoch dve deti! Keby sme si tú otázku začali klásť, potom by sme zákonite prišli na to, že druh politiky, ktorý v spoločnosti našim lídrom akceptujeme, je hlúpejší ako hlúposť sama, pretože iba totálnym idiotom – nie zodpovedným politikom, nezáleží na tom, či ich vlastný národ prežije a či preto budú podporovať viac rodinu alebo LGBTI. To je proste niečo hrubo proti prírode a ľudsky prízemné. Už iba málo čo našich politikov radí do nižšej kategórie ako fakt, že vedú politiku, smerujúcu k zániku národa.

Rozhodne im však záleží na tom, aby udržali ekonomiku a trhy. A na to je potrebná pracovná sila. Preto Fico dnes ako opakovací papagáj Bruselu vykrikuje o zotrvaní Slovenska v najrýchlejšom zoskupení štátov EÚ. Sme totiž pracovnou kolóniou Západu a hlavne Bruselu záleží, aby sme zostali „jadrom” EÚ. Problém však je, že mu je úplne jedno, že práve kvôli politike, do ktorej nás tlačí EÚ, za štyridsať rokov bude polovička starých Slovákov už dávno mŕtva a nová generácia Slovákov bude mať iba polovičný, možno štvrtinový počet. Je mu jedno, že budeme zamenení za moslimov z Blízkeho východu a Afriky, na čom sa práve teraz v EÚ intenzívne pracuje.

Čo je teda na konci tohto dnešného „politického príbehu”? Nie je tam už iba smrť pár ľudí, ako na konci Mayskej tlachtli. Je tam smrť celého národa Slovákov! A keďže táto „brutálna politika“ ide k nám z Európy, kde je natalita rovnaká ako na Slovensku, tak aj všetkých národov EÚ! A presne o tomto je utečenecká kríza. Je to dlhodobo pripravovaný projekt Západu, pretože vymierame.

Toto, vám však dnešní politológovia, uvedomujúc si súvislosti politiky, nepovedia. Ján Baránek, či iní sa zo svojim intelektom nepostavia pred kameru a nepovedia: „Drahí Slováci! Váš národ je už celú večnosť systematicky zabíjaný, o čom svedči hrozivá krivka natality a ja som toho účastný, pretože si to uvedomujem a nič proti tomu nerobím.“ Naopak. Tvária sa, že nič také neexistuje. Alebo inak – možno jednoduchšie. Prečo si myslíte, že politológ Eduard Chmelár sa drží za ruky so zamestnancami Volkswagenu, protestuje s nimi pred ich fabrikou a žiada zvýšenie miezd pre týchto jednoduchých ľudí? Veď svojim intelektom stojí minimálne o tri priečky vyššie. Uvedomuje si veľmi dobre, že práve fabrika Volkswagen je doslova symbolom lacného pracovného trhu, ktorým sa východný bloku EÚ stal. Ľudia ako Chmelár sú elementárnymi prvkami tohto otrockého systému, ktorý nás núti nemať deti a vymierať, pretože na to jednoducho nemáme ekonomické, ale aj celkovo spoločenské podmienky. Ale nikdy nevystúpil a otvorene to nepovedal. Tak prečo si všetci myslíte, že ľudia ako Chmelár za nás reálne bojujú? Veď tomu chýbajú základné prvky logiky. Chmelár má dostatok intelektu, aby pochopil, že podporou protestu zamestnancov Volkswagenu vlastne podporuje otrocký systém, postavený na naše vymretie a nahradenie inou kultúrou. Napriek tomu svoj intelekt nezasvätil boju za slovenský národ. Zasvätil ho podpore jeho zániku.

Každý, kto podporuje import utečencov alebo nadraďovanie kapitálu nad sociálne potreby obyvateľstva, je podporovateľom likvidácie slovenského národa, pretože tieto dva prvky sú so všetkých spoločenských hrozieb momentálne najviac nebezpečné. Ak ľudia žijú v neľudskom a preto nebezpečnom systéme, vždy sa to odrazí na natalite. Slovensko je toho krásnym príkladom. Natalita na Slovensku začala výrazne klesať od roku 1950, po nástupe komunizmu, zavedení neslobody a po spoločenských čistkách. A ani po roku 1989 sa nestabilizovala. Naopak. Klesala ďalej a stabilizuje sa pri kooficiente 1,47 dieťaťa na rodinu. V roku 2002 bola natalita dokonca na úrovni hrozivých 1,19! A viete, kto ju za 15 rokov zdvihol a zastabilizoval na úrovni 1,47? Rómska populácia. Aký jasnejší signál ešte potrebujeme, aby sme si uvedomili, že pokiaľ okamžite nenadobudneme spoločenské istoty, tak presne po storočí skrytého útlaku, v roku 2050, budú pôvodní Slováci minulosťou a budeme nahradení, pretože pracovné trhy Západu padnúť nemôžu a niekto v tých smradľavých nemeckých a amerických fabrikách na Slovensku robiť musí. Preto nás politici ako Fico a spol, nikdy chrániť nebudú.

Okamžitým a jediným reálne možným riešením tohto už iba veľmi ťažko zvrátiteľného trendu je návrat k správnosti a slovanským hodnotám, ktoré nás nie len previedli životom celé tisícročia, ale urobili z nás najpočetnejší národ v Európe. Vtedy prestaneme v Európe hrať vražedné tlachtli ako Mayovia, ktorí sa, iba mimochodom, ako pôvodný národ nezachovali a nahradili ich iné národy.

 

Zdroje:
https://youtu.be/6_3aNH5v1NM
https://sk.wikipedia.org/wiki/Demografia_Slovenska
http://eurodenik.cz/zpravy/statistika-pocty-obeti-teroristickych-utoku-v-zapadni-evrope-v-letech-19702015

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár