Slovensko ako modelový vzor NWO

Nebola to náhoda, že Slovensko bolo pokusným morčaťom Európy v testovaní, neskôr aj v experimentálnej fáze očkovania v EÚ, ktoré bolo ako prvé zahájené u nás. Všetko nasvedčuje, že Slovensko bolo programovo vybrané za prvú experimentálnu krajinu, v ktorej bude aplikované preformátovanie krajiny na nové mocenské pomery Nového svetového poriadku.

Nasvedčujú tomu mnohé indície, najvypuklejšou sú reakcie, v tomto prípade lepšie povedané nereakcie samotnej EÚ, ktorá aj napriek značnej medializácii voči kompulzívno-nátlakovému testovaniu nezaujala žiaden postoj, a to aj hrubému porušeniu Norimberského kódexu, kedy „dotknutá osoba musí byť v postavení, v ktorom má moc vykonávať slobodné rozhodnutia, a to bez ovplyvňovania akýmkoľvek násilím, podvodom, klamstvom/zavádzaním, hrozbami, preháňaním, či inou skrytou/záludnou podobou obmedzovania alebo donucovania.“

Na Slovensku dochádza k flagrantnému porušovaniu Ústavy Slovenskej republiky, kedy slovenská vláda neobmedzeným predlžovaním stanného práva a zákazu vychádzania, trvajúceho už štvrtý mesiac, porušuje Európsky dohovor o ľudských právach vydaný Európskym súdom pre ľudské práva, Všeobecnú deklaráciu ľudských práv, podľa ktorej nikto nesmie byť vystavený svojvoľnému zasahovaniu do súkromného života, rodiny, domova alebo korešpondencie, ani obmedzený k právu slobodne sa pohybovať.

Slovensko poslúžilo ako modelová  krajina, ktorá prakticky nekladie ani najmenší odpor voči mocenskému nastoleniu diktatúry.

Opatrenia Matoviča v praxi čoraz viac vyvolávajú dojem, že neprestajne tvrdším uťahovaním práv a doslova vymýšľaním čo najabsurdnejších sankcií na slovenských občanov, si nielen dokazuje moc vo svojich očiach, ale pôsobí ako dychtivý psík, dokazujúci svoju oddanosť euro-atlantickým šéfom.

Ako jedna z mála, možno aj unikátna krajina Európskej únie, možno aj celosvetovo, Slovensko v praxi zrušilo zákonnú školskú dochádzku, celkom legitímne aj ústavou zaručenú zdravotnú starostlivosť. Kým v Európe s menšími obmedzeniami beží regulárny život, občania sa tešili z prípravy vianočných sviatkov, radostnej atmosféry a nákupov, slovenskí občania boli v dusivej temnej atmosfére uzavretí vo vlastných domovoch, aby mohli byť vystavení nepretržitej šikane testovaním a domácim väzením prinútení sledovať televízne obrazovky, kedy vládnuca moc arogantne porušujúc vlastné zákony menila ústavu a každú chvíľu sprísňovala opatrenia.

Definitívnym potvrdením podozrenia bola vražda generála Lučanského. Na verejnosť prenikli desivé svedectvá väzenských strážcov, aj lekárska správa potvrdzujúca brutálne mučenie a desiatky ďalších zlomkových informácií, svedčiacich o jednoznačnom pochybení zo strany štátu. Mocenské vládne kruhy predložili natoľko absurdne nelogické vysvetlenia jeho úmrtia, ktoré by neobstáli ani v detských rozprávkach pre najmenších.

Hrobové mlčanie najvyšších predstaviteľov Európskej komisie, členov európskeho parlamentu a ľudsko-právnych komisií je najlepšou indíciou ich kolaborácie so súčasnou politickou reprezentáciou a priam direktívnymi nariadeniami. Úmrtie najvyššieho reprezentanta zákona za maximálne podozrivých okolností, jednoznačne zavinených samotným štátnym aparátom, bez otvorenej reakcie „strážcov demokracie“ európskych inštitúcií, je viac ako veľavravné.

Ing. Iveta Michalíková je bývalá kariérna diplomatka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply