Španielski výskumníci objavili oxidy grafénu vo vakcínach proti COVID-19

Foto: Richardo Delgado a José Luis Sevillano

Tím španielskych výskumníkov a profesorov pod vedením bioštatistika Ricarda Delgadoa a Dr. José Sevillanoa sa podrobne zaoberal vakcínou proti korone. Výsledky sú znepokojujúce. Zdá sa, že vakcíny obsahujú oxid grafénu, píšu Hlavné správy.

Na každom balení frikadel je jasný zoznam prísad. Rovnako má tak človek právo vedieť, čo obsahuje vakcína proti korone. Výskumníci umiestnili produkt pod transmisný elektrónový mikroskop (TEM). Zistilo sa, že vakcíny väčšinou pozostávajú z oxidu grafénu.

Tieto nanočastice z grafénu sú toxické, môžu spôsobiť magnetizáciu ľudí a spôsobiť krvné zrazeniny a smrť. Okrem toho môže oxid grafénu spôsobiť kolaps imunitného systému a v dôsledku toho cytokínovú búrku.

Odborníci, ktorí vykonali túto analýzu, zverejnili v pondelok predbežnú správu o svojich výsledkoch, ktorú si môžete pozrieť TU. Správu vypracoval profesor Pablo Campra Madrid z univerzity v Almerii v Španielsku.

Držte svoje deti, seba a svojich rodinných príslušníkov ďalej od tohto materiálu“, varoval Delgado.

Za žiadnych okolností sa nenechajte zaočkovať oxidom grafénu, pretože ten je obsiahnutý vo vakcíne.“

Sevillano dodal, že sa musíme za každú cenu vyhnúť tomu, aby sme my a budúce generácie boli magneticky označovaní ako dobytok a ochoreli. Delgado ďalej povedal, že o zisteniach bol informovaný nemecko-americký právnik Reiner Fuellmich.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Španielski výskumníci objavili oxidy grafénu vo vakcínach proti COVID-19, Hlavné správy, 3.7.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply