Srbsko nemá v pláne vstúpiť do NATO, zostane neutrálne, vyhlásil prezident
Belehrad udržiava vzťahy s NATO, ale chce si zachovať svoj neutrálny status a nevstúpi do aliancie, povedal srbský prezident Aleksandar Vučić v Rádiotelevízii Srbska, verejnoprávnom vysielateľovi krajiny. „Čo sa týka NATO, udržiavame konzistentné vzťahy, ale nevstúpime do NATO a zachováme … Čítať ďalej







