Bezpečnosť v mestách a dedinách sa nebezpečne zhoršuje
Niektorí primátori a starostovia varujú, že bezpečnosť v slovenských mestách a obciach sa citeľne zhoršuje. Podľa nich rastie počet drobných krádeží a tie sa presunuli z obchodov už aj na súkromné pozemky obyvateľov. Volajú preto po zmenách v Trestnom … Čítať ďalej







