Tibor Eliot Rostas: NAVLAS ROVNAKÉ FRÁZY PROGRAMUJE JEDNO EPICENTRUM

Dnes sa na Západe presadzuje jednotné, naprogramované myslenie prejavujúce sa jednotným, uniformným a bezduchým slovníkom plným jednotných fráz o demokracii, hodnotovom ukotvení, boji proti dezinformáciám, (cenzúra), hybridnej vojne a podobne, aké presadzujú vybraní politici v priestore korporátnych médií.

Tieto médiá zas vlastnia korporátne giganty ako Google, Meta Facebook (áno, na ktorom to ešte stále môžete čítať), Microsoft, Intel, Goldman Sachs, Instagram alebo Netflix a tie sú zas vlastníctvom monumentálnych súkromných kolosov Vanguard a BlackRock s majetkom v trojnásobnej veľkosti ako ročný hrubý domáci produkt USA.

Stoja na vrchole pyramídy, ktorej charakter a štruktúra je už neprehliadnuteľná. Len absolútny ignorant a idiot môže tvrdiť, že žijeme vo svete, ktorému vládne ľud prostredníctvom demokracie. V skutočnosti tu stojí najmohutnejšie impérium všetkých čias, ktoré preniklo aj do ľudského vedomia cez kybernetický priestor a krok za krokom vás digitálne zbaví všetkých slobôd, práv ale aj majetku.

Základnou podmienkou k tomu, aby sa to všetko mohlo uskutočňovať, je primeraná kombinácia uvedomelého presvedčenia, hlúposti a naivity vyškolených „progresívnych politrukov“, ktorí jednotnú ideológiu, myšlienky a navlas rovnaké floskule, slová a frázy, vypúšťané z centra diktatúry elitného kultu, považujú za svoje vlastné.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Tibor Eliot Rostas: NAVLAS ROVNAKÉ FRÁZY PROGRAMUJE JEDNO EPICENTRUM, Facebook, 15.04.2023

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár