Totalita, ktorá môže vyústiť do geneticky modifikovaného národa

· Čas čítania: 3 min.
Zdroj: Shutterstock

Udalosti posledných mesiacov v znamení umelo vyvolanej pandémie, odhalili v plnej nahote monštruóznosť súčasného politického systému. Za uplynulé roky sa podarilo sformovať ho do systému s pokriveným právom, kde sú zločinci pod ochranou zákona a obete zločinov kriminalizované. Občan sa stal figúrkou v rukách kapitálu, právo a pravdu určujú médiá a mimovládne organizácie, zákony diktujú korporácie. Krok za krokom sa budovala živná pôda pre totalitný štát, ktorý po vyhlásení pandémie a nástupom novej vlády vyvrcholil. Zákony predchádzajúcich vlád zaklincovali vládnucu moc a pri sile ju udržiavajú silové zložky tak, aby ju ani pri páchaní najhorších zločinov a vlastizrady nebolo možné odstrániť. Najlepším dôkazom je opakované znásilňovanie občanov testovaním, lámaním ich vôle a ducha. V najbližších mesiacoch budú občania s použitím rôznych donucovacích prostriedkov vakcinovaní. Vakcínami, ktorých dopady na ľudský organizmus si netrúfajú odhadnúť ani najkvalifikovanejší odborníci, pretože vakcíny neboli testované z dlhodobého hľadiska a prvý raz v histórii ľudstva sa použije na ľuďoch pokusne genetická modifikácia. Po druhej svetovej vojne boli v norimberských procesoch odsúdení zločinci za pokusy na ľuďoch v menšom meradle, dnes im budú podrobené miliardové populácie a to celkom legitímne.

Geneticky modifikovaná paradajka ako paradajka vyzerá, má však štruktúru, výživovú hodnotu a chuť rovnakú, ako ma tá prirodzene vypestovaná v zemi? Akú podobu bude mať človek po podaní vakcíny, ktorá mu zmení genetický kód?

Pripravuje sa masívny pokus na občanoch a následná genocída. Politici nás v priebehu rokov pripravili o všetky možnosti zakročiť v čase, kedy sme začali vnímať, že svetom prebehol obrovský podvod, ktorý nás má pripraviť o všetky ľudské práva a našu ľudskú podstatu. My občania však nemáme žiadne oprávnené prostriedky, ani legálne možnosti jej zabrániť a odvolať vládu, ktorá má do občanov pod zámienkou ochrany nášho zdravia aj za cenu našej smrti, vpraviť do tela neznámu látku. Ostáva nám len úloha sa bezmocne prizerať. Pretože mainstreamovej mediálnej propagande sa podarilo rozdeliť národ na rozmýšľajúcich a na covid veriacich, slepo dôverujúcich v dobré úmysly štátu a ochotných sa vakcinovať. A z tých druhých vyrobia spoločenských vyvrheľov, živoriacich na pokraji spoločnosti.

Dnes si tí istí politici z opačného spektra, prizerajúci sa na vlastné dielo skazy, začínajú uvedomovať, že záhuba, ktorej možno vedome, či nevedome pripravovali pôdu, je nezvratná, ničivá, horšia ako si vedeli predstaviť. Možno to aj chcú zastaviť, avšak bezvýsledne. V totálnej absencii predvídavosti si podpílili konár pod sebou, aj národom.

Akási prozreteľnosť zariadila šťastie v nešťastí, ak je počas pandémie na čele štátu Matovič, psychicky nevyrovnaná osoba s mesiášskym komplexom, ktorý svojím konaním vyvolal nedôveru, precitnutie občanov a ich aktívny odpor. Ak by ním bol Pellegrini, mohlo by sa pokojne stať, že s rovnakými ováciami, s akými boli prijímané náhubky a zatváranie hraníc, by boli prijaté aj nebezpečné vakcíny.

Ak svet povstane a zvráti súčasný chod, nesmie sa vrátiť do koľají spoločnosti, v ktorom občanom nepatrí nič, a ako sa ukazuje, ani len vlastné životy.

Ing. Iveta Michalíková je bývalá kariérna diplomatka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár