Ukrajina je horiaca zápalka v rukách vrahov

· Čas čítania: 5 min.

Prológ:
Len pred nedávnom prijal v prezidentskom paláci Andrej Kiska Mustafu Dzhemileva napriek tomu, že je na neho vydaný zatykač. Dzhemileva internetová stránka voltairenet.org označila za agenta CIA.

Každý explozívny požiar začína tak, že vytvoríte horľavé prostredie, potom škrtnete zápalkou, ktorá horí iba na jednej strane, a hodíte ju do budúceho ohniska. Oheň v momente vzbĺkne a nekontrolovateľne sa rozhorí.

Paríž, Nice, Brusel, Berlín, Manchester, naposledy Londýn. Európa sa po teroristických útokoch a viacročnom terorizovaní Európanov migrantmi takmer vo všetkých dôležitých krajinách stala výbušným prostredím, ktoré je už dnes za istých podmienok schopné explodovať do spoločenských násilností. Je to budúce ohnisko.

Skorumpované tlačové agentúry filtrujú síce informácie o reálnom stave, aby sa zabránilo celospoločenskému kolapsu Európy, napriek tomu agresivita prostredia v EÚ denne stúpa. Hlavne v Anglicku, Taliansku, Francúzku a Nemecku. Je len otázkou času, kedy sa stane natoľko výbušnou, že ju zapáli aj drobná iskra.

Predstavte si, ako vyzerá horiaca zápalka. Horí iba na jednej strane a druhý koniec drží v ruke človek, ktorý ju zapálil. Vyzerá metaforicky úplne rovnako ako Ukrajina, ktorá tiež na jednej strane – na východe horí v plameňoch vojny a na druhej strane, na slovensko-ukrajinskej hranici tú horiacu zápalku držia v ruke dvaja dôležití ľudia. Jeden, ktorý ju zapálil – Peter Porošenko a druhý, ktorý ho v tom intenzívne podporuje – Andrej Kiska. A títo dvaja ľudia v súčasnosti otvárajú slovensko-ukrajinskú hranicu (bezvízový styk) a idú horiacu Ukrajinu hodiť do explozívneho prostredia Európy. Že to môže spôsobiť v Európe nekontrolovateľný požiar, sa dá predpokladať rovnako, ako sa dalo predpokladať, že požiare v Európe zapália teroristi z Blízkeho východu – napriek tomu to Porošenko s Kiskom urobili. Dokonca slávnostne. Postavili sa v hraničnom pásme Vyšné Nemecké – Užhorod pred pár ľudí na javisko a s pompou začali „import” Ukrajincov do Európy, ktorí sú tou horiacou zápalkou.

Citujem z prejavu občana Kisku: „Je to krásny deň, ktorý je obrovským sviatkom pre občanov Ukrajiny, pre občanov Európskej únie a je o to významnejším sviatkom pre obyvateľov Slovenska.“ Toľko politické „žvásty” a teraz realita:

Ukrajina je plná zbraní a strelivo tu padá z vreciek už aj neplnoletým chlapcom. Armádne zásoby zbraní sú z veľkej časti medzi obyvateľstvom a väčší čierny trh so zbraňami, ako je dnes na Ukrajine, v Európe neexistuje. Čo myslíte, kde tie zbrane z ukrajinského čierneho trhu skončia? Na Slovensku? Kdeže. Cez naše hraničné priechody ich budú Ukrajinci len v obrovských množstvách úplne nekontrolovateľne pašovať a skončia v rukách teroristov v Paríži, Nice, Bruseli, Berlíne, Manchestri, v Londýne a nebude to prvýkrát. Ešte stále si myslíte, že slová z Kiskovho prejavu, že otvorenie bezvízového styku s Ukrajinou je obrovským sviatkom pre obyvateľov EÚ, sú pravdivé? Ak áno, spomeňte si na Kiskove slová pri ďalšom teroristickom útoku, kedy samopalmi z Ukrajiny budú v mene Alaha teroristi v Európe opäť strieľať malé deti.

Kto iní ako fašisti sa dodnes v Európe dokázal s „pompou”, ako to robí dnes Porošenko a Kiska, postaviť pred svoje národy a vyhlasovať, že budúce následky ich politických rozhodnutí – vraždenie obyvateľstva, sú veľkou cťou pre národy Európy? Pýtam sa, lebo okrem Hitlera som žiadneho politika dodnes nevidela takto „oblhútne” manipulovať svoje národy. Až teraz. Porošenka a Kisku.

Napadla vám niekedy otázka, ako môže niekto na Slovensku ešte veriť treťosektorovému politikovi, keď sa na jednej strane Ukrajiny stavia na krásne modré pódium, ako vystrihnuté z monackého magazínu, pričom na druhej strane tá istá krajina horí v ohnisku vojny a na druhej strane sa objíma s vrahom Porošenkom, ktorý to ohnisko na východe Ukrajiny zapálil? Rozmýšľali ste vôbec nad tým, prečo to Kiska robí? Veď to sú obrovské klince do jeho politickej truhly a už dávno sa pre svoje konanie stal v ďalších prezidentských voľbách nezvoliteľným. Majorita národa ho totiž buď odsudzuje alebo s ním nesympatizuje. Alebo si myslíte opak a zatiaľ neoficiálny kandidát na nového prezidenta – vyhodený biskup Bezák, sa namiesto pápeža objíma s Kiskovym tretím sektorom, katolícku cirkev dehonestuje tvrdými vyjadreniami a chystá sa do nových prezidentských volieb iba tak? Komu myslíte, že ide Kiska prezidentské kreslo odovzdať a prečo? Slovenskému národu alebo cez biskupa s diabolským úsmevom opäť tretiemu sektoru, platenému zahraničím?

Nemám v zásade nič proti Ukrajincom a som prvá za to, aby sme pomáhali ľuďom postihnutým vojnou, ale nedá sa mi nespýtať: Pre koho sa tie hranice do EÚ otvárajú? Pre tých chudákov, postihnutých vojnou na východe Ukrajiny alebo pre špekulantov z Kyjeva, ktorí dodnes chodili vo farebných šiltovkách na Porošenkove mítingy a podporovali zabíjanie vlastných ľudí na východe krajiny? Pýtam sa, lebo tí chudáci z Donecka a Luhanska, ktorí ešte za tri roky vojny neodišli, nechcú odísť z domu ani dnes. A to ani napriek tomu, že po nich už roky strieľajú. Tak svoju vlasť milujú!

A ako im budeme hovoriť? Opäť utečenci alebo pašeráci kalašnikovov? A čím ich budeme vítať? Chlebom a soľou? Iba ak nabitou v brokovnici.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár