Únia, aj ostatné štáty tancujú ako pudlíci na zadných nohách pred nenažranými farmaceutickými koncernami

Človek sa nestačí diviť nielen udalostiam, ktoré sa v tomto „bezbožnom svete“ dejú, ale ani neschopnosti a neochote médií, ktoré sa sami pasujú za „strážnych psov demokracie“, situácii vo svete porozumieť, túto správne vyhodnotiť a poskytnúť čitateľovi zrozumiteľné a správne vysvetlenie.

Osobne som zástanca prirodzenej imunity vyliečených ľudí z choroby Covid-19 a nechcem sa dať očkovať. Ale zastávam názor, že je to osobné rozhodnutie každého človeka, dať sa očkovať, či nie. Takto je to proklamované vládami všetkých štátov, ale spôsob, ako tú „dobrovoľnosť“ presadzujú, je v mnohých prípadoch možné charakterizovať ako kvalifikovaný nátlak. Ako napríklad na Slovensku! A k tomu prichádza skutočný  galimatiáš v dodávkach vakcín.

V tlači, domácej i zahraničnej sa objavujú články, ktoré istým, nezvykle miernym spôsobom kritizujú súčasný stav v dodávkach vakcín jednotlivým krajinám, hlavne krajinám tretieho sveta. Dokonca i WHO, hlavná organizácia, ktorá hnala farmaceutické koncerny do urýchleného vývoja očkovacích vakcín, dnes apeluje na svedomie výrobcov na zvýšenie dodávok nakontrahovaných množstiev.

Jednotliví a vplyvní politici EÚ sa snažia vyvíjať na výrobcov jemný nátlak v nádeji, že sa čosi zmení.

Keď začala byť situácia v dodávkach vakcín naozaj kritická, začali sa ozývať hlasy, že farma koncernom treba zobrať, či pozastaviť patentové právo na vakcíny. Nato sa okamžite napríklad Pfizer zaviazal, že vo zväčšenej výrobnej prevádzke dodá do leta dvojnásobné množstvo vakcín, ako krátko predtým garantoval. Táto blesková reakcia Pfizeru, ničím nepodložená a nedokladovaná skutočnosť, akosi na čas upokojila nespokojné štáty a tieto prestali požadovať zrušenie patentov. Hlavne po tom, ako sa Bill Gates, tento počítačový guru, odborník na všetky problémy sveta, hlavný sponzor WHO, či podporovateľ CDC, filantrop rozdávajúci rozumy, ako by bolo dobré znížiť počet obyvateľov zemegule povedal, že by odobratie patentov farma-firmám bolo kontraproduktívne a nič by sa nevyriešilo, hlavne by sa neurýchlila dodávka vakcín!

Je to dosť pozoruhodné, lebo Bill Gates vlastne veľkými finančnými injekciami podporoval, urýchľoval a popularizoval celoplošné očkovanie. Nemožno dôveryhodne verifikovať úmysly, či ciele Billa Gatesa pri pretláčaní vakcín, ako záchrany pre obyvateľstvo Zeme, keď on jedným dychom sníva o zmenšení počtu obyvateľov zemegule. Avšak je isté, že jeho tlak na očkovanie a zároveň bránenie uvoľňovania patentov na vakcíny, nie je možno klasifikovať ako filantropiu.

Už v začiatkoch objednávania a kontrahovania vakcín Európskou úniou i ďalšími štátmi sa ukazovalo, že tých pár firiem, ktoré vakcíny vyvíjali, nebudú v žiadnom prípade schopné vakcíny v dohodnutých termínoch dodať.

Počas celého procesu vývoja vakcín, ktorých skutočné tretie štádium klinických skúšok práve (!) prebieha na širokých vrstvách obyvateľstva, boli farma-firmy bohato dotované subvenciami štátov sveta a EÚ.

Pomaly sa zobúdzajú ľudia aspoň trochu kritickí a poukazujú na obrovský zisk koncernov, keď len majitelia koncernu Pfizer minulý rok zarobili cca. 15 mld. dolárov. Dnes však títo trochu pokrytecky apelujú na ľudskosť majiteľov výrobcov vakcín, aby im pohli svedomím a títo tvrdí obchodníci so zdravím sa dobrovoľne zbavili časti svojho majetku a dodávali vakcínu chudobným štátom tretieho sveta.

Argumentovanie, že súkromný majetok majiteľov Pfizeru by umožnil výrobu cca. 1,4 mld vakcín, ktoré by mohli odovzdať svetu, vyznieva ako rozhovor Marienky s Jankom v škôlke. Nedá sa tomu ani uveriť, že takouto naivnou ideou sa môžu zaoberať zodpovední činitelia EÚ. Únia, či i ostatné štáty tancujú ako pudlíci na zadných nohách pred nenažranými koncernami, ktorých majitelia sa iste doma uškŕňajú Je to skutočne veľmi zahanbujúce, ako sa najväčší lídri Európy dobrovoľne zosmiešňujú.

Pritom to bolo také jednoduché! Stačilo len pohnúť sedliackym rozumom a pri udeľovaní subvencií si zabezpečiť, aby koncerny boli povinné, v prípade potreby urýchliť dodávky vakcín, uvoľniť patenty pre ďalších výrobcov. Veď EÚ vlastne ten celý vývoj vakcín zaplatila! A teraz skutoční vlastníci nemajú na patenty žiadny vplyv.

Takto by to neurobil ani školák, ktorý si kupuje v hračkárskom obchode guličky na hranie. Avšak tento školák nemá záujem „sponzorovať“ výrobcu guličiek, čo sa ale nedá o EÚ povedať. Dá sa len špekulovať, kto všetko a koľko dostal za takéto „obchodovanie“? Ak by to nebola pravda, že sa úradníci EÚ, WHO a im podobní dobre napakovali, tak je to snáď ešte horšie, lebo potom EÚ vedú totálni babráci a hlupáci, bez štipky zdravého rozumu.

Možno ale nakoniec nebude nedostatok vakcín. Stále viac ľudí vážne premýšľa o očkovaní a zvažuje, že sa nedá vôbec očkovať. Parciálne k tomuto trendu vyvíjajú štáty stále väčší tlak na obyvateľstvo smerom k očkovaniu. Primitívne spoty známych hercov typu „keď sa mi pokazí vodovod, idem k inštalatérovi…“ sú snáď ešte horšie nápady, ako finančne odmeňovať ľudí, keď sa nechajú očkovať! Pravdepodobne sú návrhy očkovať tehotné ženy, malé deti, dokonca aj proti vôli rodičov asi tým najhorším nátlakom na „dobrovoľné“ očkovanie.

Pomaly sa objavujú články o možných katastrofálnych poškodeniach vplyvom SPIKE proteínu, avšak ani toto nezmiernilo znásilňovanie obyvateľstva očkovaním.

Silnejú názory odborníkov, že prirodzená imunita, ktorá sa vytvorila po prekonaní ochorenia je oveľa účinnejšia, ako akékoľvek očkovanie. Očkovanie u vyliečených ľuďoch môže vyvolať porušenie ich prirodzenej imunity.

Jednoduchý príklad na „účinkovanie vakcín som čítal len nedávno:

„Povedali nám, že odstup medzi ľuďmi nám vytvorí ochranu. Keď fungujú odstupy, tak prečo máme rúška? Ak fungujú odstupy i rúška, načo sme mali lockdown? Aj fungujú odstup, rúška a lockdown, načo je nám očkovanie, ktoré funguje aj tak len dočasne? A pritom sa máme báť ľudí, ktorí sa ani nedali očkovať a definitívne ich vylúčiť na okraj spoločnosti!“

Dá mi niekto na toto odpoveď? Mne „nezodpovednému“ neočkovanému jedincovi, ktorý má ešte zdravý rozum?

Autor je Slovák žijúci vo Švajčiarsku

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply