USA sa chcú zbaviť jadrového odpadu…vložia ho do rakiet ATACMS?

Podľa ruského vojenského odborníka je to možné. Ukrajinský zelený klaun dlhodobo žiada od tzv. kolektívneho Západu dodávky jadrových zbraní. Postupom času Západ od opatrných dodávok zbraní prešiel do otvoreného útoku proti Rusku nielen dodávkami šrotových zbraní, ale aj dodávkami modernejších zbraní ako sú HIMARSY alebo LEOPARDY alebo iné zbraňové systémy vrátane tankov a lietadiel. Spolok nebezpečných bláznov v demisii na Slovensku sa tiež pripojil.

Ruský vojenský expert, plukovník vo výslužbe Anatolij Matviychuk po vyhodnotení informácií zo zdrojov blízkych americkému Pentagonu prišiel k záveru, že USA plánujú namontovať jadrový odpad do rakiet ATACMS s dlhým dosahom. Ide o zúfalý čin kolektívneho Západu, ktorý chce takto zvrátiť krachujúci priebeh vojny v prospech Ukrajiny. Ide o rakety s dosahom až tristo km, čiže sú schopné zasiahnuť ruské územie hlboko v tyle. Po úprave môžu dosiahnuť ciele vo vzdialenosti až 500 km. Netreba zabúdať, že americkí a iní západní vojaci na Ukrajine už odpaľujú rakety miesto Ukrajincov na určené ciele. Aktívni sú v tomto smere aj Poliaci.  V ukrajinských uniformách pôsobí na Ukrajine asi 10 000 vojakov. Ak by sa USA rozhodli „napchať“ jadrový odpad do  rakiet ATACMS a tieto by boli použité, mohli by kontaminovať životné prostredie (okrem ľudských obetí) na stovky rokov. Niet pochýb o tom, že  USA  to urobia. Dôsledky pre svet by boli katastrofálne. Svet by zhorel v tretej svetovej jadrovej vojne. Rusko preto  pozorne monitoruje vojenské kruhy v Pentagone a v hlavnom sídle NATO.

Už vo svojich predošlých článkoch som upozorňoval, že USA pre svoje globálne dobyvačné ciele nebudú váhať rozpútať vojnu proti Rusku v tzv. východnom krídle NATO. Ako obete poslúžia štáty Pobaltia, slovanské štáty smerom na juh až po Rumunsko a Stredozemné more. Vrátane Slovenska. Ďalším dôkazom postupnej realizácie tohto zločineckého plánu USA sú tisíce amerických vojakov, ktorí už sú na území pobaltských štátov, Poľska, Rumunska a Moldavska. Je iba otázkou času  kedy sa  americkí zločinci pridajú na Slovensku k nemeckým, holandským a českým okupantom.Pred pár dňami sme si pripomenuli podpis tzv. obrannej dohody DCA medzi SR a USA. Ide o zapredaneckú dohodu, ktorou vláda Judášov a prezidentka pozvali novodobých okupantov na Slovensko v rozpore s verejnou mienkou občanov. A najnovšie vláda Judášov v rozpore s verejnou mienkou občanov sa rozhodla dodať Ukrajine Migy. Hľadá spôsoby ako to urobiť legálne. Až na jednu chybu. Legálny spôsob neexistuje.

Slovenskí Judáši podporujú USA nacizmus pomocou ktorého chcú USA ovládnuť svet. Len na ilustráciu už v roku 2019 predstavitelia litovskej vlády sa s Američanmi zúčastnili odhalenia pamätníka nacistického kolaboranta Adolfa Ramanauskasa „Vanagasa v Illinois.

Nový pamätník v Chicagu oslavuje litovského nacistického kolaboranta Adolfa Ramanauskasa „Vanagasa“, ktorý sa narodil v USA a viedol fašistickú milíciu, ktorá masakrovala Židov počas holokaustu.  V Litve bolo počas holokaustu zabitých okolo 90 96% Židov. Litva a USA ho heroizujú za boj proti ZSSR. Ak si dáte námahu, zistíte, že Litva verejne schvaľuje  holokaust tým, že stavia pamätníky a tabule aj iným litovským fašistom, ktorých považuje za bojovníkov proti ZSSR. Že vraždili ľudí na strane nemeckých nacistov je dnes chápané v Litve ako národné hrdinstvo…

AUTOR: Z mesta SNP Ivan Štubňa

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) Происходящее на Донбассе говорит – Киев в панике: Почему фронт скоро треснет и откуда ВСУ сбегут быстрее всего; kp.ru; 10.02.2023

(2) Quo vadis,Európa?; zemavek.sk; 03.02.2023

(3) New NATO-approved US monument honors fascist Lithuanian Nazi collaborator as anti-Soviet hero; thegrayzone.com; 15.05.2019

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply