UVEDENIE T.E.ROSTASA NA TLAČOVEJ BESEDE HNUTIA REPUBLIKA

Foto: Matúš Plecho

Na tlačovej besede hnutia Republika uviedol jeho predseda Milan Uhrík nezávislého kandidáta Tibora Eliota Rostasa. 

Ten sa nemohol zúčastniť osobne, keďže v týchto dňoch je na prebiehajúcej dvojtýždňovej pracovnej ceste po Číne na pozvanie Ministerstva zahraničných vecí ČĽR.

Na návšteve Číny sa stretáva s vysokými štátnymi predstaviteľmi jednotlivých provincií v mestách ako Peking, Šen-čen, Kanton či Šanghaj ako aj s najväčšími mediálnymi skupinami či radou pre obchodné partnerstvo Číny a Strednej a Východnej Európy. Aj na tlačovej besede odznelo to, čo je cieľom Rostasovho úsilia: šíriť povedomie o Slovensku a nadväzovať priateľské vzťahy s novými veľmocami sveta.

Tibor Eliot Rostas ku svojej misii uvádza:

„Dnes je nevyhnutné hovoriť o túžbe nášho národa nezapájať sa do vojnovej hystérie, ktorá nás môže priviesť ku katastrofe. 

 

Už nám dochádza čas, preto všetky naše schopnosti musíme využiť na to, aby sme zastavili vojnových štváčov a hoc aj ako jednotlivci, je dôležité prejavovať vôľu žiť v pokojnej a tvorivej atmosfére prinášajúcej spokojnosť do každého príbytku a do každej rodiny.“

VIDEO UVEDENIA:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:
(1) (video) Uvedenie Rostasa na tlačovej besede hnutia Republika, Youtube/zvtv, 28.05.2024

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár