Uvidí ešte rodina Juraja Krajčíka svojho syna?

Predstavte si to nepredstaviteľné, že zrazu všetky média, správa za správou ako v hororovom filme počúvate vražednú správu. Váš syn vraždil a je na úteku. Na druhý deň fotografia s jeho telom, s jeho mŕtvym telom. Kto ju vyhotovil a kto ju zverejnil?  Váš syn je vrah, Vaša rodina v ťažkej situácii, nechcete a nechápete, nemôžete uveriť, čo sa stalo? Váš dom, bydlisko je obliehané tými demokratickými bulvárnymi médiami, ktoré okamžite sa idú priživiť na ľudskom nešťastí. Vybrané média majú informácie, ktoré unikli zo spisu, majú „list na rozlúčku“

I pani prezidentka okamžite vyštartovala, so slzami v očiach sa objíma s majiteľom baru pred ktorým sa to stalo, dojemné, kondoluje rodinám, nechá sa počuť a vyzýva orgány aby ihneď začali konať. Len rodine chlapca údajného strelca akosi zabudla povedať aspoň „BÚ“  A to že vraj prezidentka všetkých, žiaľ podľa jej správania len vyvolených.

Hneď politika, strana Vlasť, blogeri, protesty, vyjadrenia politikov i priama účasť na zhromaždení, musia sa prijať opatrenia, a samozrejme pán tajomný, pán nad nebom a zemou, pán záhadný, pán Lipšic. Prvý na mieste činu. Zmena v odpočúvaní, nový zákon pre určitú komunitu, pane Bože, ste vlastenec? To potom máte problém, máte smolu, lepšie keď budete „kávičkár“, s tým nič nepokazíte a ešte si aj polepšíte. Ste ich, ste náš. Naši a vaši, rozdelenie spoločnosti tak ako už mnoho a mnoho krát.

Poďme k veci, nešťastie sa stalo 12. októbra večer o cca 19 tej hodine. V čase, keď píšem tento príspevok je 23. októbra a rodina Juraja Krajčíka svojho syna Jurka ešte nevidela a bolo jej len telefonicky oznámené, že snáď tento týždeň im bude pravdepodobne oznámené kedy si budú môcť svojho syna pochovať. No myslím, že trochu veľmi silná káva. Konšpirácie? Priatelia a prečo nie? Viete čo je konšpirácia? Hlásim sa k davu tých, ktorí si kladú otázky na ktoré niet odpovedi. To čo píšu média mňa nezaujíma, najmä preto, že to nemá nič s objektivitou a hlavne zákonom o mediach. To je „mediokracia“ média povedia kto je vrah a ostatné už zariadia vyšetrovatelia, prokuratúra a súdy. Napríklad vyberám z jedného bulváru „šokujúce, otec syna nazval pokladíkom“ a pýtam sa prečo nie? Láska k svojmu dieťaťu je snáď hriech?

Priatelia: Vyslovujem ešte raz úprimnú sústrasť rodine Juraja Krajčíka. Som absolútne presvedčený, že otec ako i mamička údajného strelca nikdy neuveria tomu, že ich syn strieľal.

Konšpirácia je hlavne používanie vlastného rozumu. Sú veci medzi nebom a zemou ktoré sa nikdy nedozvieme a svojvôľa štátnej moci nám nikdy nepovie pravdu. Otec Juraj Krajčík kandidoval za stranu Vlasť, na tejto kandidátke bol ako líder Štefan Harabin. Štefan Harabin, ktorý v minulosti zastával viacero štátnych funkcií, ktorý má svoje principiálne vlastenecké, národné  názory a s veľkou pravdepodobnosťou je aj v hľadáčiku spravodajských služieb. A nielen on, ale aj jemu blízki spolupracovníci. Jedným z nich je i Juraj Krajčík. Záujem pána Lipšica, aby bolo možné odpočúvať bez súhlasu súdu akosi zapadá do mozaiky. Vzniká základná otázka: Bol Juraj Krajčík mladší zneužitý pre tzv. vyššie záujmy? Bol celý tento prípad jeden z ďalších „Hollywoodskych scenárov?“ Sme súčasťou euroatlantického priestoru so všetkým čo k tomu patrí, žiaľ sme súčasťou i takýchto smutných príbehov pre nás smrteľníkov vždy s neznámym koncom, nikdy nevyšetrených. Budú mať tí najbližší, otec, mamička a sestrička možnosť ešte raz vidieť a pohladiť svojho milovaného syna?

AUTOR: Miroslav Jureňa

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply