VIDEO: Dr. Madej hovorí, že vakcínou experimentujeme s našimi životmi

· Čas čítania: 5 min.

Dr. Carrie Madejová vo videu hovorí o rizikách vakcíny proti Covidu-19: tu.

Dr. Carrie: Ľudia by mali vedieť, že normálna vakcína by mala vírus … samotný vírus, ten by bol živý alebo mŕtvy. Toto je úplne iné … nepicháme do tela samotný vírus, ale pichajú do človeka kód a telo človeka je nútené, aby začalo tvoriť časť vírusu. Nemusíš mať doktorát z vedy, aby si videl, že v tom je určité nebezpečenstvo. Túto technológiu sme nikdy predtým nepoužili plošne na ľudskej populácii. Ešte nie sú dáta, ktoré by ukázali, že táto vakcína zabráni akémukoľvek prenosu. Experimentujeme s našimi životmi.

Sme uprostred živého experimentu. Prvý experiment má byť dokončený na konci októbra 2022 a druhý v roku 2023. Si doslova laboratórnou krysou, pokusným králikom. Museli by sme to skúmať roky a potom sa pozrieť na tvoj genetický kód, aby sme zistili, či je to dočasné alebo trvalé.

Problém je, že na základe vedy a toho, ako naše telá fungujú, vieme, že keď do tela takto vložíš kód, existuje možnosť, že sa dostane do jadra (buniek) a akonáhle je tam, môže sa dostať do nášho genómu, nášho trvalého genetického kódu, a zostať tam na trvalo. To je potenciál a možnosť, takže to musíme zvážiť. Dobre, hovorme o tom kóde.

Dávame do teba kód … je rekombinantný, čiastočne prírodný a čiastočne syntetický. Je to genetický kód, okolo ktorého dávajú obálku s nanolipidovými časticami … je to nanotechnológia … tá má zabezpečiť, aby sa tie častice dostali cez obranu tvojho tela, pretože tvoje telo by normálne niečo také okamžite zabilo alebo rozložilo.

Dostanú sa cez obranu do tvojej bunky a oklamú ich tak, aby začali tvoriť ten kód, čo je doslova spike proteín alebo časť vírusu … budeš vnútri svojho tela vyrábať časť vírusu. Myšlienkou je, že keď tvoje telo uvidí časť vírusu, môže sa naučiť, ako v budúcnosti proti nemu bojovať. Ale to nevieme … a nie všetci sú rovnakí. Imunitný systém niektorých ľudí bude vyrábať veľa, niektorí málo a niektorí nič. To nevieme. Musíme sa potom pozrieť na ten kód … ten kód je veľmi znepokojujúci, pretože sme tam identifikovali niektoré veci, kvôli ktorým by sme sa všetci mali zastaviť a toto si vypočuť. Po prvé – vnútri toho genetického kódu sa našlo 18 podjednotiek HIV 1.

Tvrdia, že to neumožní telu, aby si rozvinulo HIV alebo AIDS, ale to my nevieme, pretože v Austrálii priznali, že potom, čo ľudia dostali tú mRNA vakcínu, niektorých z nich potom testovali pozitívne na HIV. Povedali, že je to falošný pozitív. Ale nebudeme to vedieť roky … ešte mnoho rokov nebudeme vedieť, či je to skutočne pozitivita na HIV. V Austrálii prestali používať tie vakcíny v hodnote 1 miliardy dolárov, takže to znamená, že majú obavy. Ďalší problém je, že časť kódu je identická s tým, čo je v našom tele už prirodzene. Jedna tá časť je chromozóm 8.

Časť toho kódu je identická s naším chromozómom 8. Tvoje telo sa naučí napádať čokoľvek v tom kóde. Učí sa, ako napádať tvoj chromozóm 8, čo je inteligencia a plodnosť … to je podľa mňa dosť dôležité. Nevieme, aké to bude mať dlhodobé účinky. Ďalej je v ňom proteín cinciten. Ten sa nachádza v placente ženy. To znamená, že ako žena začne byť tehotná, je možné, že jej telo sa naučí, aby na placentu zaútočilo. Takže dva možné útoky na našu plodnosť. Musíme byť vážne opatrní. Zahrávame si teraz s genetickým kódom.

Dan: Keď hovoríme o plodnosti … pred mesiacmi som videl štúdiu myslím z univerzity v Oklahome, ktorá zistila, že „muži by mali zvážiť zmrazenie si svojho spermií pred obdržaním tejto vakcíny.“

Dr. Carrie: Áno. Pfizer hovorí, že po očkovaní nemáš mať nechránený sex. Dobre, a čo sa stane 29. deň? Hovoria, že je tam riziko vrodených chýb. Už to priznávajú. To znamená, že s týmito vakcínami sa niečo deje. Ako vieš, že 28. deň ešte nemáš a 29. deň už môžeš? Tieto veci nevieme! Toto je neuveriteľné.

Ľudia si myslia, že táto vakcína je rovnaká ako ostatné vakcíny z minulosti, ale tak to nie je. Nie je nič, čo by nám ukázalo, že je bezpečná a efektívna, pretože, ako som hovorila, experiment ešte neskončil. My sme tým experimentom.

Je to veľmi znepokojujúce, pretože vieme, že v tej vakcíne, medzi ostatnými v nanotechnológii, je polyetylénglykol (PEG). Odhaduje sa, že až 75% Američanov má na PEG nejakú alergiu. Alergia môže znamenať únavu alebo vyrážku, alebo to môže znamenať niečo vážneho ako anafylaktický šok, ktorý vidíme. Vidíme toho veľa … ľudia umierajú alebo musia byť resuscitovaní priebehu minút alebo hodín po tejto injekcii. To ti v mainstreamových médiách nehovoria. Je to ako ruská ruleta. Ďalšia vec je informovaný súhlas … vždy by sme mali mať informovaný súhlas, aj v núdzovej situácii. Je to založené na Norimberskom kódexe z 2. sv. vojny, aby sme neopakovali zverstvá tej predchádzajúcej svetovej vojny.

Ak nerobíme informovaný súhlas, musíme všetko zastaviť … uvaliť moratórium. Ešte som nepočula pacientov hovoriť, že by im bolo povedané, že sú súčasťou živého experimentu. Nepočula som, že by sa hovorilo, že existuje riziko vrodených chýb, alebo že Pfizer aspoň varoval, že ľudia by nemali mať nechránený sex. Nikto z nich o tom nevie. Nevie o alergiu na polyetylénglykol (PEG). Sú na neho alergickí? To je riziko pre anafylaktický šok medzi ostatnými problémami. A polyetylénglykol môže spôsobovať zrážanie krvi. Môže zvýšiť náchylnosť k zrážaniu krvi, ak už máš ostatné rizikové faktory. Preto vidíme nárast kardiovaskulárnych udalostí. Hovorím o umieraní po obdržaní vakcíny.

Dan: Asi všetci vie o prípade Hanka Aarona, slávneho (bývalého) hráča baseballu, ktorý zomrel 18 dní po obdržaní vakcíny. Toto sa deje… a máš pravdu, nehovorí sa o tom. O tomto prípade, ale už museli hovoriť. Samozrejme to odôvodňujú tak, že povedia: Za to mohli komorbidity. Ale komorbidity sa úplne ignorovali, keď ľudia hovorili, že úmrtia na covid sú úmrtia na komorbidity. Nie je pre nich výhodné teraz používať túto výhovorku, ale predtým nie?

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Dr. Carrie Madejová: Vakcína genového kódu – experiment na lidstvu, Otevrisvoumysl.cz, 3.3.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár