VIDEO: Podľa Harabina „Fico, Kiska a Čižnár politicko-korupčne zdevastovali justičný systém na Slovensku“

Tagged With: , , , , , 5 komentárov

Čižnár, politický prokurátor, namiesto návrhu na zrušenie politických strán SMER, MOST, SNS, SaS a OĽANO-NOVA, ktoré extrémne hlasovali v parlamente za rozklad štátu, dáva paradoxne návrh na zrušenie ĽSNS, ktorá jediná hlasovala proti deštrukcii štátu. Švecová v rozpore so zákonom o štátnom rozpočte zaplatila Focusu kopu peňazí za prieskum o najvyššom súde. Čižnár ju trestne nestíha, hoci ide o typickú spreneveru, pritom najvyšší súd nemá peniaze na bezpečnostné skrine pre trestné spisy.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Tvrdí to Štefan Harabin vo svojom najnovšom videu:

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...
5 Responses to "VIDEO: Podľa Harabina „Fico, Kiska a Čižnár politicko-korupčne zdevastovali justičný systém na Slovensku“"
 1. ale ako moze niekdo spravi nieco take pan harabin ked sudcovia pachaju taketo spinavosti a sudnictva sa da skor oznacit za zlocinecku organizaciu !!
  https://www.youtube.com/watch?v=LOvpyfF3Pvk kriva vypoved je TRESTNY CIN a navadzanie svedka na krivu vypoved je tiez trestny cin a tu sudca nielen ze navadza svedka na krivu vypoved ale doslova mu nepravdive informacie podsuva a nuti ho aby ich potvrdil !!! a to co mu sudca podsunul DOVTEDAJSIE SUDNE POJEDNAVANIE JEDNOZNACNE VYLUCILO A POTVRDILO PRAVY OPAK AKO su lzive tvrdenia sudcu !!!

 2. JUSTICIA DOKAZE UZNAT ZA MOZNY AJ TAKYTO UBOHY HLUPY VYPRD PSYCHOPATICKEHO PRIPECENEHO MOZKU AJ TAKETO PRIPECENE KRIVE OBVINENIE !!!! A NA ZAKLADE TEKEHOTO HLUPEHO TVRDENIA ODSUDIT NEVINNEHO CLOVEKA !!
  A TAKUTO TOTALITNU MOC MAJU V RUKACH SLOVENSKY NESPRAVODLIVY SUDCOVIA !!
  A dokonca sa pod uznanie takejto blbosti SUDCA NEHANBIL AJ PODPISAT JA BY SOM SVOJ PODPIS POD UZNANIE NIECO TAKEHO BLBEHO V ZIVOTE NEDAL PRE MNA MA TOZIZ MOJ PODPIS URCITU MORALNU CENU A AZ TAKTO HLBOKO BY SOM NEKLESOL PODPISAT uznanie NIECOHO TAKEHOTO !!!
  http://www.necenzurovane.net/13/nihilizmus.html – Slovenská banánová justícia

 3. pan harabin NAJPRV SI POZAMETAJTE NA SUDOCH ABY SUDCOVIA NEPREDAVALI ROZSUDKY A ALEBO TYCH SPINAVCOV NAUCTE KLAMAT ROZUMNO LEBO ANI TO NEVEDIA KEDZE NIEKDO AKO JA NEMA PROBLEM DOKAZAT DVOM ZE KLAMALI JEDNEMU NAVADZANIE SVEDKA NA KRIVU VVYPOVED A JEDNEMU VYMYSLENIE NEJESTVUJUCIVH PORANENIA A CO DANY SUVDCA TREPAL O PRACI ZDRAVODNICTVA ANI NEKOMENTUJEM LEBO TAKUTO JEBLINKU NORMALNY CLOVEK Z UST ANI NEPUSTI LEN SUDCA ANO !!!

Pridaj komentár

  & Časopis