VIDEO: Prejav T. E. Rostasa počas osláv SNP a slovanstva

· Čas čítania: 1 min.
Foto: Youtube

29. augusta o. z. Slavica a redakcia Zem&Vek zorganizovali na Jankovom vŕšku pri obci Uhrovec oslavy SNP, Dňa ústavy a všeslovanskej vzájomnosti. Náš šéfredaktor Tibor Eliot Rostas v svojom prejave spomenul, že tak ako v čase SNP, aj dnes je náš národ v ohrození, tentoraz zo strany sofistikovaného neofašizmu, ktorý sa nás snaží celkom zbaviť našej svojbytnosti. Riešením by mohlo byť zomknutie sa krajín V4 a predovšetkým slovanských národov. Celý prejav si môžete pozrieť tu:

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=1MSeWd1kDCI“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár