(VIDEO) Slovenská lekárnická komora klame o Ivermectine

Dr. Pierre Kory, prezident aliancie FLCCC (skupina svetovo uznávaných lekárov a vedcov zostavujúca protokoly na liečbu covidu) informoval vo videu o 27 kontrolovaných štúdiách lieku Ivermectin. Päť z nich dvojito zaslepených, ktoré na vzorke viac ako 6500 pacientov potvrdili pozoruhodné výsledky v liečení ochorenia COVID-19. Krátke video: (tu).

Tento liek bol podľa WHO podaný celosvetovo 3,7 miliárd krát. Používa sa 40 rokov! Je veľmi bezpečný a patrí k najviac používaným liekom na svete. “V Argentíne 788 zdravotníkov užilo Ivermectin raz týždenne, ani jeden z nich neochorel. Zo 400 zdravotníkov, ktorí ho neužili sa 58% nakazilo,” uviedol Dr. Kory.

Slovenská lekárnická komora na tlačovej konferencii klamala v priamom prenose. Tvrdili, že neexistujú dostatočné klinické dôkazy, aby sa mohli začať pacienti s covid masovo liečiť Ivermectinom. Relevantné štúdie, ktoré by účinnosť lieku preukázali, boli podľa nich robené na “zopár jednotlivcoch”, konkrétne na pár desiatkach ľudí. Uviedli, že po podaní lieku hrozí riziko poškodenia zdravia. “Aby sa ľudia nechytali takejto slamky a nedúfali, že keď si zabezpečia Ivermectin, môže im významne pomôcť. Zopár štúdií, ktoré boli robené majú nízku kvalitu dôkazu,” upozornili.

SLeK vyzýva verejnosť, aby sa v lekárňach nedopytovala na lieky obsahujúce liečivo ivermektín. Ako v stredu (10.2.2021) na tlačovej konferencii povedal prezident SLeK Ondrej Sukeľ, tieto liečivá sú dostupné len na lekársky predpis a mali by byť v lekárňach najskôr na konci budúceho týždňa. “Považujeme za nebezpečné, aby si pacienti teraz zabezpečovali Ivermectin alebo obťažovali všeobecných lekárov!” povedal.

„Chceli by sme verejnosť poprosiť, aby neobchádzala lekárne, pretože keď lekárnik denne zažije 20 pacientov, ktorí sa dožadujú či už osobne, alebo telefonicky ivermektínu, vyrušuje ho to pri bežnej práci, ktorú je potrebné realizovať pre iných štandardných pacientov,“ informoval Sukeľ.

O FLCCC sa dočítate: TU.

Celá tlačová konferencia:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: TK SLeK, 10.2.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply