VIDEO: Švédska spisovateľka českého pôvodu otvorene hovorí o katastrofických dopadoch multi-kulti

Švédsko sa bezbreho otvorili prílivu migrantov z inej kultúry, stúpa v ňom kriminalita, vznikajú nebezpečné getá a vo Švédoch to začína vrieť, i keď zatiaľ len na sociálnych sieťach. O tomto všetkom otvorene hovorila v rozhovore pre televíziu ČT 24 spisovateľka českého pôvodu Kateřina Janouchová, žijúca dlhé roky vo Švédsku:

 
Článok pokračuje pod reklamou.


[plsc_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=jl_bqQ-TjuU” width=”700″ height=”400″ autoplay=”no” responsive=”yes”]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

5 Responses

 • Sociologovia tvrdia, ze primerane mnozstvo cudzincov je pre kazdu spolocnost prospesne. Od antropologickeho po kulturne hladisko. Rasismus a obavy z neznameho su casto silnejsie. Europa ma vyse 700 milionov obyvatelov, EU vyse 500 milionov. Keby sme prislo aj 5 milionov cudzincov, je to 1% populacie. Slovom JEDNO percento. Preco mame stale take obavy? Prestanme tu zivit nenavist.

  • spravne, netreba mat obavy, nase deti a vnuci nech si za 20 rokov poradia ako vedia (resp. nech sa nechaju multikulturne obohacovat ako napr. v Nice, v Londyne, v Koline ….) – ide ale iba o “ojedinele” pripady : https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1_rNT3k2ZXB-f9z-2nSFMIBQKXCs&ll=51.361194439314694%2C6.969721633496192&z=6

   a hlavne treba kaslat na tych chudakov, kt. nemaju na prevadzacov a musia zostat doma – ked im najperspektivnejsi mladi muzi zdrhnu do EU , tak sa ich krajiny mozu tesit na “svetle zajtrajsky”
   kaslat na rozvojove krajiny, hlavne ze si EU vyriesi demograficky problem (co je dost otazne), ved aj tak boli donedavna koloniami

   • Aha, cize my vlastne empaticky ochranujeme Syrcanov, co ostali doma a bojujeme za ich buducnost. A ja som si myslela, ze je to len primitivny rasismus. 🙂 A k tym “pripadom”, este stastie, ze roduverni Europania su taki moralni – ziadne znasilnenia, vrazdy, kradeze, hovnomani, Breivikovia…Naozaj sme nieco extra…

    • Ty slniečkárska nula, čítala som tu už viac tvojich výplodov, takže keď si taká chtivá kultúrne, historicky, nábožensky a morálne cudziu náplavu, tak sa odsťahuj do krajín, kde sú už “doma” a tam sa im môžeš podkladať ako chceš. Tu sme my a my ich nechceme a keďže nás je väčšina, tak ako v demokracii, bude platiť NAŠA vôľa!

  • My v prvom rade nenávidíme takých ako ty, čo svoje chúťky vnucujete národu, využívate nás aj imigrantov na presadzovanie cieľov svojich páničkov. Ty si myslíš, že sme vám sadli na lep s tými vašimi kydami o “chudákoch” utečencoch?! Ty si myslíš, že všetci v Európe sú padnutí na hlavu, nevedia si nájsť informácie a na ich základe a základe svojich skúseností si urobiť názor? To len nuly ako ty potrebujú nasávať idey a názory druhých a v mene svojho vymletého mozgu a donorovych prachov vnucovať ostatným svoje choré myšlienkové pochody! Zabudnite!

Leave a Reply