Video z Izraela: Lekársky apartheid rozdeľuje ľudí na očkovaných a neočkovaných

Ilana Rachel Daniel – Členka izraelskej opozičnej strany Rappeh žiada vo videu z 1.3.2021 o pomoc: “Tu v Izraeli je to intenzívne. Neviem, koľko toho viete. Je to otrasné! Je to veľmi, veľmi desivé. Pridala som sa k hnutiu za ľudské práva, z ktorého sme urobili politickú stranu, ktorá kandiduje do nášho Knessetu (izraelský parlament) o necelý mesiac. Cenzurujú nás. Napádajú nás a nedovoľujú žiadnu mediálnu propagáciu. Šéfovi strany odobrali jeho lekársku licenciu. Odstránili naše účty z Facebooku. A teraz nedovoľujú médiám, aby o nás písali. Chceme požiadať kohokoľvek medzinárodne, kdekoľvek, kam sa dostaneme, aby spropagoval to, čo hovoríme. Máme tu veľmi zlú situáciu.

Nedovoľujú ani 16-ročným deťom, aby podstúpili prijímacie skúšky bez očkovania covid vakcínou. Samozrejme nútia zamestnancov nechať sa očkovať. Vytvorili “zelený pas”, kedy sa polovica populácie nedostane do divadiel alebo supermarketov, na rôzne miesta, ak sa nenechá očkovať. Ide o lekársky apartheid (apartheid je politika alebo systém segregácie alebo diskriminácie na základe rasy). Dnes schválili to, že sa môžu súkromné ​​lekárske záznamy každého človeka posielať lokálnemu mestskému úradu, aby sa vedelo, kto sa nechal zaočkovať a kto nie.

Nútia ľudí nosiť členkové náramky, bezpečnostné náramky, keď sa vracajú z ciest. Je to úplne šialené. Je to úplne šialené. Ak prestanem … ak prestanem nad tým premýšľať, začnem plakať. Zatiaľ budeme pokračovať v boji. Bojovať čo najviac, ako môžeme. Potrebujeme pomoc všetkých, pretože to, čo sa stane tu, sa stane všade. Stane sa to všade … bojujeme pre seba a pre celý svet. Ale potrebujeme pomoc. Potrebujeme všetko. Každú pomoc. Ďakujem. Ospravedlňujem sa … je to intenzívne.”

VIDEO: tu.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Co se děje v Izraeli? Svědectví členky opoziční strany: „Máme tady lékařský apartheid”, Otevrisvoumysl.cz, 5.3.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply