Vojnou šialené NATO, skazená Ukrajina a „zloduch“ Putin

Neznesiteľné pokrytectvo a nevýslovné klamstvá krajín NATO na Západe pokračujú.

“Tu slušné NATO, ktoré v skutočnosti, hoci po vojne chtivé, radšej skôr ako zajtra zaútočí na Rusko najťažším kalibrom, a tam zlovestné Rusko, ktoré je obviňované zo všetkých hanebných činov, ale ktoré v skutočnosti zaobchádzalo s Ukrajinou v detských rukavičkách”, píše sa v článku na nemeckom webe Pi-news..

V pondelok bolo pri ruskom raketovom útoku zabitých 19 ukrajinských civilistov – to je podľa Klička genocída! Možno treba dobre pripomenúť, že počas prvej svetovej vojny dochádzalo v priemere k viac ako 6000 úmrtiam denne a Briti pokračovali vo svojej vojnovej námornej blokáde proti Nemecku aj po skončení prvej svetovej vojny až do 12. júla 1919, čo znamenalo stovky tisíc Nemcov, ktorí v „ turínovej zime“ hladovali.

Počas druhej svetovej vojny britské a americké eskadry bombardovali neozbrojené mestá plné detí, žien a starcov. Taký bol Pforzheim 23.februára 1945. Pri vojnovom útoku 379 bombardérov Royal Air Force, ktorý trval iba 22 minút a bolo 17 600 nemeckých civilistov rozdrvených bombami a spálených ohnivými búrkami – opäť: 17 600 mŕtvych za 2. minúty. Vo vojne v Iraku v roku 2003 zabili Američania počas šiestich týždňov vyše stotisíc Iračanov, bombami a raketami.

To všetko bola skutočná vojna, ale nie „obmedzená vojenská akcia“ na Ukrajine, ako ju Rusi právom nazývajú. Čo sa vlastne na Ukrajine od konca februára stalo? Zatiaľ čo pestrá skupina ruských amatérov postupovala, alebo ustupovala každý deň o pár metrov a západní Ukrajinci bezcieľne strieľali na Donbas ako od roku 2014, na západnej Ukrajine sa nestalo neuveriteľne nič.

Ako v pondelok priznalo niekoľko nemeckých novín, v Kyjeve a na západnej Ukrajine bol po celé mesiace pokoj – nespadli žiadne bomby ani rakety, nič. To má byť vojna?

Na druhej strane všetky elektrické rozvody boli neporušené, všetky vlaky jazdili presnejšie ako Bundesbahn a prepravili sem dve nemecké húfnice, pretože v októbri prišlo ďalších desať nemeckých húfníc, húfnice dodalo aj Nórsko a Slovensko. Na to raketomety Mars II a tanky Gepard a predovšetkým americké rakety Himars. Môžete posielať čo chcete, tomu klamnému komikovi a ten hlúpy Putin to nechal všetko prejsť.

Nebol tam žiadny vojnový materiál, nič, čo by nebolo dodané (len hádanie technických termínov) a odoslané cez pokojnú krajinu na front. Úplne idiotské, Putin dovolil, aby sa to stalo. Kde to je, že nepriateľské mocnosti, ktoré sa už dávno stali bojujúcimi stranami, dodávajú zbrane, aké chcú, kedy chcú, a všetko dorazí. Putin by mohol úplne oprávnene zaútočiť aj na nehorázne západné krajiny, ktoré sú už dlhú dobu vo vojne.

Teraz, keď Putin konečne zbystrí, zničí ukrajinské elektrické a energetické vedenia a elektrárne, celú železničnú infraštruktúru z Poľska cez Ľvov do Kyjeva a ozdobia všetky dôležité cesty a diaľnice krátermi po bombách. A potom sa komik stane veľmi malým a Západ onemie. Vojna tak funguje a Západ ju jednoducho nevyhrá. Preto sú takí nahnevaní.

Jednoducho bez ohľadu na západ. Všetky väzby sú už dávno prerušené. Američan vyhodí do vzduchu ruský plynovod Nord Stream vlastnený Gazpromom. Veď to stálo 12 miliárd eur! Ukrajina vyhodí do vzduchu ruský Krymský most (stál 3,7 miliardy dolárov) a Ukrajine je sedem rokov dovolené strieľať na Donbas každý deň podľa ľubovôle – 15 000 mŕtvych, všetko je v poriadku.

Ukrajina tiež desiatkykrát ostreľovala ruskú pevninu okolo Belgorodu a ostreľovala aj Krym. Prečo Ukrjina smie robiť všetko a Rusko nič?

Toto skončí. Putin je pod tlakom. Nie pár ľavicových anjelov mieru, ale milióny pravičiarov, ktorí chcú konečne vidieť úspech. A ak by niekedy v ďalekej budúcnosti bol Putin zosadený, nebudú to ovce závislé na Západe, kto dobrovoľne zvesí hlavu pred NATO, ale bojovní nástupcovia, ktorí sa nebudú vyhýbať jadrovej vojne.

Je najvyšší čas, aby sa Berlín zbavil hlúpych, vojnou šialených žien ako Bärbocková alebo hyena Strack-Zimmermannová a NATO by sa malo konečne rozlúčiť s Ukrajinou. Po rozpade Sovietskeho zväzu stratilo celé NATO zmysel. Ale porušili všetky sľuby a zmluvy s Ruskom a chceli z Moskvy urobiť svoj nočný koberec. Dnes NATO, „severoatlantická“ aliancia, zasahuje nielen do Čierneho mora, ale aj do Číny.

A pretože to Čína dobre vie, postaví sa na stranu Ruska a naopak. Západ nemá šancu, len si to ešte nevšimol.

PS: Autor sa mimochodom v žiadnom prípade nepúšťa do vojny, len je znechutený klamnou nemeckou tlačou a zločinným režimom na Ukrajine. Chcú konečne mier a už žiadnych vojnových štváčov vo vláde!

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/valkou-silene-nato-zkazena-ukrajina-a-padouch-putin; 12.10.2022

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply