2. vydanie knihy NEVIDITEĽNO bude mať premiéru na našej oslave

· Čas čítania: 1 min.

Kniha NEVIDITEĽNO je rozhovorom nášho šéfredaktora a vydavateľa Tibora Eliota Rostasa s Miroslavom Polreichom, niekdajším šéfom československej rozviedky pri OSN v New Yorku. Miroslav Polreich stál za schôdzkou najvyšších predstaviteľov éry studenej vojny Lyndona Johnsona a Alexeja Kosygina. Toto stretnutie v roku 1967 znamenalo významný obrat v dejinách a dopomohlo k vlne globálneho odzbrojovania. Neviditeľno je o skrytých metódach práce rozviedok a diplomacie v rámci globálnej politiky, ale aj hľadaním riešení zabraňujúcich najväčšej katastrofe ľudstva.

Vzhľadom na mimoriadny úspech a rýchle vypredanie prvého vydania, sa autorská dvojica rozhodla nie pre jednoduchú dotlač, ale pre druhé rozšírené vydanie. V ňom získate viac informácií o globálnej politike. Pribudla nová kapitola „Médiá a sloboda slova“, autori ešte hlbšie prenikli do pozadia revolúcií v Československu a knihu obohatili o nové rozhovory.

Druhé rozšírené vydanie bude mať premiéru už o dva dni, 9. mája, na oslave 5. výročia Zem&Vek a udeľovaní ocenení PROMETHEUS. Návštevníkov podujatia čaká beseda T. E. Rostasa a M. Polreicha, knihu si budú môcť kúpiť ako prví a rovno si ju aj nechať podpísať.

Podujatie sa uskutoční od 18:00 v Stredisku kultúry Bratislava – Nové Mesto na Vajnorskej 21.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár