Advokát Fuellmich: „Hromadná žaloba stiahne masky z tváre každému, kto je zodpovedný za tieto zločiny.“

Zdroj: Shutterstock

Nemecký advokát Reiner Fuellmich je jedným zo štyroch právnikov, členov nemeckej koronavírusovej vyšetrovacej komisie, ktorá bola ustanovená 10.7.2020, aby spoločne preskúmala ako nebezpečný vírus skutočne je, akú vypovedajúcu schopnosť má pozitívny PCR test a aké vedľajšie škody vznikli opatreniami, s ohľadom na zdravie svetovej populácie a svetovú ekonomiku. Táto komisia vypočula veľký počet medzinárodných vedcov a expertov s cieľom nájsť odpovede na otázky:

1. Existuje koronavírusová pandémia alebo existuje len pandémia podľa PCR testu? Špecificky, či pozitívny výsledok PCR testu znamená, že testovaná osoba je infikovaná chorobou Covid-19 alebo to neznamená vôbec nič v spojitosti s infekčným ochorením Covid-19?

2. Majú tzv. protikoronovírusové opatrenia, ako je lock-down, povinné nosenie rúšok, dodržiavanie rozostupov a karanténne opatrenia, chrániť svetovú populáciu pred koronavírusmi alebo tieto opatrenia slúžia iba na to, aby ľudia spanikárili a aby tomu verili? Môže farmaceutický a technologický priemysel generovať obrovské zisky z predaja PCR testov, antigénnych testov na protilátky, vakcín a našich genetických (DNA) „odtlačkov prstov“?

3. Je pravda, že nemecká vláda masívne lobovala viac, než ktorákoľvek iná krajina svojimi hlavnými protagonistami tejto tzv. koronavírusovej pandémie – p. prof. Drostenom, virológom z nemocnice Charité v Berlíne, p. Wielerom, vedúcim RKI, nemeckej obdoby CDC a p. Tedrosom, riaditeľom Svetovej zdravotníckej organizácie čiže WHO. Ďalej citujem pána advokáta.

V máji 2019 usporiadala nemecká strana CDU, ktorá je súčasťou koalície, kongres zameraný na svetové zdravie. Zjavne na popud významných hráčov z farmaceutického priemyslu. Bola tam Angela Merkelová, nemecký minister zdravotníctva Jens Spahn, ale aj prof. Drosten, prof. Wieler a Tedros. Všetci tiež predniesli svoje prejavy. Ďalšie prítomní a prednášajúci boli lobisti z Nadácie Billa a Melindy Gates a Welcome Trustu. O necelý rok potom, stáli títo ľudia za vyhlásením celosvetovej koronavírusovej pandémie. Zaistili, aby boli k preukazovaniu infekcií Covid-19 hromadne používané PCR testy po celom svete, aby boli vyvinuté vakcíny a predané po celom svete. Už v dobe prasacej chrípky bol nemecký virológ Drosten jedným z tých, ktorí šírili paniku medzi obyvateľstvom opakovaním, že prasacia chrípka môže spôsobiť niekoľko miliónov mŕtvych po celom svete. Nakoniec Dr. Wolfgang Wodarg ako člen nemeckého Parlamentu a Rady Európy, tento hoax ukončil, skôr než mohol zapríčiniť ešte oveľa vážnejšie dôsledky.

Presunieme sa do marca 2020, keď nemecký parlament vyhlásil epidemiologickú situáciu národnej dôležitosti, čo je ekvivalent pre vyhlásenie pandémie. Išlo iba o jediný názor, na základe ktorého nemecká vláda odôvodnila svoje rozhodnutie. Jediný človek, ktorého počúvali, bol profesor Drosten. Mimochodom vyvinul PCR test pre detekciu infekcie. Na začiatku januára 2020, na základe veľmi základných znalostí, pán Drosten vyvinul svoj PCR test, ktorý údajne detekuje infekciu SARS-COV-2. Bez toho, aby vôbec videl skutočný wuhanský vírus z Číny a informácie sa dozvedal len zo sociálnych sietí, že sa vo Wuhane niečo deje, začal na svojom počítači pracovať na PCR teste na koronavírus. K tomu použil starý vírus SARS v nádeji, že bude dostatočne podobný s údajne novým kmeňom koronavírusu vo Wuhane.

Potom svoje počítačové výsledky poslal do Číny, aby zistil, či obete nového koronavírusu testovali pozitívne. A to Svetovej zdravotníckej organizácii stačilo, aby začala varovať pred pandémiou a aby odporučila globálne použitie Drostenho PCR testu pre detekciu infekcií vírusom, ktorému sa teraz hovorí SARS-COV-2. Drostenov názor a rady boli jediným zdrojom pre nemeckú vládu, keď oznámila lock-down a tiež pravidlá pre udržiavanie rozostupov a povinné nosenie rúšok. PCR test sa používa na základe falošných tvrdení, nie na základe vedeckých faktov vzhľadom na infekciu. Medzitým sme sa dozvedeli, že tieto PCR testy – na rozdiel od tvrdení Drostena, Wielera a WHO – vôbec neukazujú známku infekcie akýmkoľvek vírusom, nieto infekciu vírusom SARS-COV-2. PCR testy sú výslovne neschválené na diagnostické účely, tak ako sa píše na príbalovom letáku týchto testov a ako vynálezca PCR testov, Kary Mullis, opakovane zdôrazňoval.

PCR testy nie sú schopné diagnostikovať akúkoľvek chorobu. Pozitívny výsledok PCR testu neznamená prítomnosť infekcie. Ak niekoho testujú pozitívne, neznamená to, že je čímkoľvek nakazený, nieto nákazlivým vírusom SARS-COV-2. Dokonca americkej CDC hovorí, a citujem zo strany 38 jednej z ich publikácií o koronavíruse a PCR testoch z 13. júla 2020.

Prvý bod hovorí: „Detekcia vírusovej RNA nemusí znamenať prítomnosť infekčného vírusu alebo že 2019-nCoV je príčinou klinických symptómov.“ Druhý bod hovorí: „Efektivita týchto testov nebola zavedená monitorovaním liečby infekcie 2019-nCoV.“ Tretí bod hovorí: „Tento test nedokáže vylúčiť choroby spôsobené ostatnými bakteriálnymi alebo vírusovými patogénmi.“ Stále nie je jasné, či kedy došlo k vedecky správnemu izolovaniu wuhanského vírusu, takže nikto presne nevie, čo pri vykonávaní testov hľadáme.

Najmä pretože tento vírus, tak ako chrípkové vírusy, rýchlo mutuje. PCR tyčinky odoberajú jednu alebo dve sekvencie molekuly, ktoré sú ľudskému oku neviditeľné a teda musí byť v rámci mnohých cyklov zväčšené, aby boli viditeľné. Všetko nad 35 cyklov, ako oznámilo New York Times a ostatné médiá, je považované za absolútne nespoľahlivé a vedecky neospravedlniteľné. Avšak Drostenov test a jemu podobné testy odporúčané WHO sú nastavené na 45 cyklov. Dokonca samotný Drosten v rozhovore s nemeckým obchodným časopisom v roku 2014, vtedy v súvislosti s údajným nálezom infekcie vírusu MERS, že tieto PCR testy sú tak vysoko citlivé, že aj zdravých a neinfekčných ľudí môžu testovať pozitívne. Zabudol na to alebo to zámerne skrýva, pretože koronavírus je veľmi lukratívna obchodná príležitosť pre farmaceutický priemysel a pre Alford Lunda, jeho spoluautora v mnohých štúdiách a tiež výrobcu PCR testov. Podľa môjho názoru je úplne nepravdepodobné, že v roku 2020 zabudol na to, čo o PCR testoch vedel a povedal v rozhovore v roku 2014.

Tento test nemôže detekovať akúkoľvek infekciu, na rozdiel od všetkých nepravdivých tvrdení, že môže. Infekcia vyžaduje, aby sa vírus alebo skôr fragment molekuly, ktorý môže byť vírusom, nenachádzal len napr. v krku človeka, bez toho, aby spôsoboval akékoľvek škody, namiesto toho je potrebné, aby vírus prenikol do buniek, tam sa rozmnožil a spôsobil symptómy ako bolesti hlavy alebo bolesť v krku. To je záver, ku ktorému dospelo mnoho nemeckých vedcov ako prof. Bhakti, Reiss, Möllingová, Hockertz, Walach a ostatní, vrátane už spomínaného prof. Johna Ionnidisa a držiteľa Nobelovej ceny prof. Michaela Levitta zo Stanfordskej univerzity. Naposledy mal taký názor už spomínaný Dr. Mike Yeadon, bývalý viceprezident a vedúci vedecký pracovník vo Pfizeri, ktorý svoju pozíciu zastával 16 rokov. On a spoluautori, všetko známi vedci, v septembri 2020 zverejnili vedeckú publikáciu, ku ktorej on 20. septembra 2020 napísal sprievodný článok do časopisu: „Naše vládne a ekonomické opatrenia a opatrenia obmedzovania základných práv podľa všetkého zakladáme, na úplne nesprávnych dátach a predpokladoch o koronavíruse. Keby nebolo výsledkov testov, o ktorých sa v médiách neustále hovorí, pandémia by bola skončená, pretože nič sa v skutočnosti nestalo.“ Pokiaľ ide o mimoriadne dôležitý PCR test, Yeadon v článku s názvom „Klamstvá, lži a zdravotné štatistiky – smrteľné nebezpečenstvo falošných pozitív“ z 20. septembra 2020 píše: „Pravdepodobnosť toho, že pozitívny výsledok testu je falošne pozitívny, je medzi 89 – 94%.“ Dr. Yeadon v súlade s profesormi imunológie, Kamerom z Nemecka, Kappelom z Holandska a Cahillovou z Írska a tiež Dr. Arvem z Rakúska, ktorí všetci svedčili pred nemeckou koronavírusovou komisiou, výslovne upozorňujú, že pozitívny test neznamená nález vírusu.

Autori vysvetľujú: „Jednoducho prítomnosť čiastočných RNA sekvencií prítomných v nedotknutom víruse, nemôže subjektu spôsobiť chorobu a nemôže sa prenášať a iného urobiť chorým.“ Kvôli úplnej nevhodnosti testu pre detekciu infekčných ochorení, tieto testy zistili pozitívny nález v kozách, ovciach, papáji a dokonca kuracích krídlach. Oxfordský profesor Carl Heneghan, riaditeľ Centra pre medicínu založenú na dôkazoch píše, že vírus covidu nikdy nezmizne, pokiaľ sa s týmito testami bude pokračovať.

Čo je podvod, zámerné poškodenie a zločin proti ľudskosti?

Na základe pravidiel trestného práva, vyhlasovanie falošných faktov ohľadom PCR testov alebo zámerná nesprávna interpretácia, ako ju vykonali páni Drosten, Wieler a WHO, možno vyhodnotiť iba ako podvod!

Čo môžeme urobiť? No, hromadná žaloba je najlepšou cestou na kompenzáciu škôd a politických dôsledkov. Tzv. hromadná žaloba je založená na anglickom zákone. Umožňuje súdu prijať sťažnosť za škody ako hromadnú žalobu na žiadosť žalobcu, ak: 1. V dôsledku poškodzujúcej udalosti veľký počet ľudí utrpel rovnaký druh škody. Malo by sa zdôrazniť, že nikto sa k hromadnej žalobe nemusí pridať, ale každá zasiahnutá strana sa môže pridať. Výhoda hromadnej žaloby je tá, že je potrebné iba jedno konanie, to je po prvé lacnejšie a po druhé rýchlejšie ako stovky tisíc alebo viac jednotlivých žalôb. A po tretie to predstavuje menšiu záťaž na súdy. Po štvrté umožňuje oveľa presnejšie preskúmanie obvinenia, než čo by bolo možné v kontexte stovkách tisíc alebo čo je v tejto koronavírusovej pandémii pravdepodobnejšie, aj miliónov jednotlivých žalôb. Cez sieť medzinárodných právnikov, ktorá každým dňom rastie, nemecká skupina advokátov všetkým svojim kolegom, vo všetkých krajinách zdarma poskytuje všetky potrebné informácie, vrátane odborných názorov a svedectiev odborníkov ukazujúce, že PCR testy nemôžu detekovať infekcie.

Toto sú fakty, ktoré stiahnu masky z tvárí všetkých zodpovedných za tieto zločiny. Pre politikov, ktorí veria tým skorumpovaným ľuďom, tieto fakty ponúkame ako záchranné lano, ktoré vám môže pomôcť upraviť svoje správanie, či začať už tak oneskorenú verejnú vedeckú diskusiu a neísť ku dnu s tými šarlatánmi a zločincami. Ďakujem vám.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Reiner Fuellmich – Zločiny proti lidskosti, otevrisvoumysl.cz, 9.10.2020

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár