Ako si nás môžete predplatiť

Vážení čitatelia,

teší nás váš zvýšený záujem o predplatné mesačníka Zem&Vek, ktorý zrejme súvisí (nielen) s našim odstránením zo siete Kaufland a najnovšie aj Terno. Viacerí z vás sa na nás v poslednom čase obracajú s otázkou, ako si nás môžu predplatiť. Spôsoby sú tri:

Zavolať na našu zákaznícku linku 0915 895 328, v pracovných dňoch od 9:00 do 13:00. Zákaznícky servis sme teraz predĺžili, denne tak môžete volať od 9:00 do 16:00.

Napísať e-mail na našu zákaznícku podporu: [email protected].

Objednať si predplatné v našom e-shope tu: https://www.zemavek-eshop.sk/produkt/rocne-predplatne-2020-januar-december/

Ponúkame aj polročné predplatné, ktoré sa dá objednať tu: https://www.zemavek-eshop.sk/produkt/polrocne-predplatne-2020-januar-jun/.

Cena za celoročné predplatné je 37,20, za polročné 18,60 eura, vrátane poštovného na území SR. Pri objednávkach do zahraničia sa prirátava poštovné do konkrétnej krajiny. Pri predplatnom nielenže ušetríte, ale aj časopis dostanete pohodlne domov ešte skôr, ako sa objaví v novinových stánkoch. Navyše tým podporíte našu činnosť a umožníte nám ďalšiu existenciu.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár