Ako vlády, banky a globalisti ničia milióny ľudských životov

Foto: SERGEYIT/ISTOCK/GETTY IMAGES PLUS

Úrokové sadzby boli dlhé roky držané absurdne nízke, aby podniky a majitelia domov získali obrovské dlhy. Keďže úrokové sadzby rastú smerom k normálu, náklady na úvery a hypotéky sa stávajú neúnosnými. Milióny ľudí, ktoré si kúpili predražené domy a byty, sa stanú otrokmi bez peňazí – navždy odsúdenými na splácanie doživotných hypoték, študentských dlhov a narastajúcich dlhov na kreditných kartách, pričom sa ocitnú v neustálom boji s infláciou – v boji, ktorý nikdy nemôžu vyhrať…

Je zvláštne, ako frázu „nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný“, o ktorej sa predpokladá, že má pôvod na Svetovom ekonomickom fóre, možno porovnať s princípmi komunistickej revolúcie opísanými v Komunistickom manifeste Karla Marxa.

Marx napísal, že v záujme nastolenia socialistickej diktatúry a získania úplnej kontroly nad proletariátom by komunisti museli odstrániť všetky práva na súkromné ​​vlastníctvo, zničiť všetko náboženstvo (ktoré Marx slávne označil ako „opiát ľudu“) a rozpustiť rodinnú jednotku, ktorá bola vnímaná ako hrozba pre schopnosť štátu získať úplnú kontrolu nad životmi ľudí. Tradičné náboženstvá budú nahradené vierou v prírodu, ako ju definuje Organizácia Spojených národov a presadzuje konzorcium bankárov, ktorí riadia globálnu ekonomiku. Je prekvapujúce, že vodcovia tradičných náboženstiev túto zmenu prijali a zdá sa, že pápež a arcibiskup z Canterbury radi zaviazali seba a svojich stúpencov k pseudovede, a nie k tradičným náukám, ktoré ich náboženstvá zastávali. Zdá sa, že im nezáleží na tom, že veda je dokázateľne falošná; sú oddaní a radi ovplyvňujú rúhanie, ktoré propagujú besní ochrancovia životného prostredia.

Samozrejme, aj vzdelanie bolo zámerne zničené, aby sa zabezpečilo, že budúce generácie budú pologramotné, polosčítané a nebudú si klásť nezodpovedateľné otázky.

Aby sa zaistilo, že žiaci na skúškach prejdú, ukážu sa im písomné práce vopred. Potom vidíme veľa predstieraného, ​​ale presvedčivého a potešeného prekvapenia, keď sa študentom, ktorým bolo umožnené poznať otázky vopred, dobre darí.

Správy o tom, že negramotnosť a nesčítanosť medzi deťmi dosiahli nové vrcholy, sa však už neobjavujú v zbabelých médiách hlavného prúdu, ktoré nikdy neinformujú o ničom nepohodlnom alebo o tom, čo je v rozpore s názormi spiklencov (globalistov a vládnych predstaviteľov).

Vydavatelia, ktorí sa pokúšali podporiť nevzdelanosť, vyrobili dôkazy, že deti a mladí dospelí sa stále vzdelávajú, pretože predaj brožovaných kníh vraj vzrástol. Nepovedali však, že knihy, ktoré predávajú, sú väčšinou omaľovánky pre dospelých – teda knihy, ktoré od čitateľa nevyžadujú, aby vedel čítať alebo písať.

Ničenie zdravotníctva

A zdravotná starostlivosť bola tiež zničená. Vládam sa podarilo zabiť milióny ľudí, aby znížili náklady na poskytovanie dôchodkov. A tiež znížili svetovú populáciu.

Ničenie zdravotnej starostlivosti bolo systematické. Vo Veľkej Británii to začalo pred viac ako 60 rokmi rozhodnutím prijať na lekárske fakulty viac dievčat ako chlapcov. Stalo sa tak s vedomím, že väčšina doktoriek pracuje na čiastočný úväzok.

Výsledkom je, že priemerný praktický lekár teraz pracuje 24-26 hodín týždenne. Prosím skontrolujte si to, ak mi neveríte.

Vo Veľkej Británii sa rozhodli povoliť praktickým lekárom, aby prestali ordinovať v noci, cez víkendy a sviatky. To vyvolalo obrovský tlak na nemocničné úrazové a pohotovostné oddelenia a na záchrannú službu a celkom predvídateľne viedlo k úplnému výpadku poskytovaných služieb.

V mnohých, ak nie vo všetkých západných krajinách je kvalita zdravotnej starostlivosti horšia ako bola pred 75 rokmi.

Dnes už medicína nie je skutočným povolaním nezávislých, mysliacich mužov a žien, ale stala sa nemilosrdne materialistickou a tvrdohlavou. Lobingovou skupinou pre priemysel, ktorému je establišment teraz zaviazaný.

Výsledky testov, ktoré boli k dispozícii v priebehu niekoľkých hodín, teraz trvajú týždne. Čakacie doby na vyšetrenia sa merajú v mesiacoch alebo rokoch a čakacie doby na diagnostické testy sú rovnako zlé. Čakacie doby na ošetrenie sú rovnako dlhé.

Nadmerné používanie antibiotík v nemocniciach a na farmách znamená, že organizmy odolné voči antibiotikám sú dnes bežné.

Čakacie doby na sanitky sú obrovské, bežné sú celodenné čakania na oddeleniach úrazov a na pohotovostiach. Cez víkendy v nemocniciach často nemá pohotovosť žiadny lekár. V dosahu nemusí byť ani kvalifikovaná sestra.

Latrogenéza (zavinenie lekárom) je dnes pravdepodobne hlavnou príčinou chorôb a smrti. Vakcíny sú propagované s divokým nadšením bez ohľadu na to, že vždy spôsobujú viac škody ako úžitku.

Chcú zabíjať chorých a starých ľudí, pretože nemajú žiadnu praktickú hodnotu (aj to už veľmi efektívne robia v nemocniciach a opatrovateľských domoch). Ak ochoriete, potom to, či budete žiť alebo zomriete, závisí od toho, koľko máte peňazí. S pribúdajúcim vekom sa to stáva podstatne dôležitejším.

Plánom je obmedziť zdravotnú starostlivosť a poskytnúť liečbu len mladým, celkovo zdravým a „užitočným“.

Starším ľuďom sú úmyselne a legálne podávané sedatíva bez ich vedomia alebo súhlasu a potom sú potichu zabití kokteilom morfia a benzodiazepínu, čo je takzvaný „kill shot“ (smrtiaca injekcia).

K pacientom chodila kedysi domov obvodná sestra. Dnes majú šťastie, ak ich niekto príde pozrieť, kým nebudú tri roky mŕtvi a susedia sa začnú sťažovať na zápach.

Koniec civilizácie?

Blížime sa skrátka ku koncu civilizácie, ktorá sa vyvíjala po stáročia. Rýchlo smerujeme do sveta, ktorý v roku 1927 opísal Fritz Lang vo svojom filme „Metropolis“.

Nikým nevolení sprisahanci, ktorým napomáhali nevolení spolupracovníci, prevzali kontrolu nad spoločnosťou. Pravidlá, predpisy, nekonečné klamstvá, lockdowny a covidové mRNA vakcíny zmenili mozgy miliónov ľudí na kašu.

Ak sa masám povie, aby strčili hlavu do vedra s pudingom, ich jedinou otázkou bude: „Ako dlho ju tam mám nechať?“

AUTOR: Dr. Vernon Coleman

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:
(1) Dr. Vernon Coleman:cHow They Are Destroying Millions of Lives, expose-news.com, 24.07.2023

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár