Americký biskup kritizuje Pfizer za spojitosť vakcín s potratmi

Biskup Strickland hovorí o tom, že tieto nové informácie poukazujú na skazenosť farmaceutických spoločností, a zdvojnásobil svoj odpor voči povinnému očkovaniu.“

Biskup Joseph Strickland spomínal spoločnosť Pfizer v súvislosti s uniknutými e-mailami, ktoré odhalili, že výrobca vakcín zámerne zatajil informácie týkajúce sa očkovacej látky proti chorobe COVID a bunkových línií z potratených detí. Začiatkom tohto mesiaca bývalá zamestnankyňa spoločnosti Pfizer Melissa Stricklerová upozornila na farmaceutického giganta organizáciu Project Veritas. Stricklerová zdieľala rozhovor na Twitteri deň po jeho zverejnení.

V najnovšej epizóde The Bishop Strickland Show Jeho Excelencia hovorila o tom, ako tieto nové informácie poukazujú na skazenosť farmaceutickej spoločnosti, a zdvojnásobil svoj odpor voči povinnému očkovaniu.

Strickland povedal, že e-maily odhalili, ako vedúci predstavitelia spoločnosti Pfizer nechceli, aby sa informácie týkajúce sa vakcín s prímesou potratených plodov dostali na verejnosť, pretože „ľuďom by sa táto myšlienka nemusela páčiť“, a prestali by tvrdiť, ako to robí „mnoho ľudí v Cirkvi alebo inde, že tu naozaj neexistuje nejaká súvislosť s potratmi, aspoň vzdialená“.

Texaský biskup dodal, že spoločnosť Pfizer „hovorí, aby sa to zatajilo, pretože by to mohlo ľudí znepokojovať. Mohlo by to spôsobiť pokles našich akcií.

Strickland povedal, že odhalenie informátora dokazuje, že „spojitosť vakcíny s potratmi je oveľa reálnejšia, než si mnohí ľudia chcú myslieť“. Opäť uviedol, že z tohto dôvodu a mnohých ďalších je rozhodne proti povinnému očkovaniu a núteniu ľudí, aby sa nechali očkovať proti svojej slobodnej vôli.

Biskup Strickland tiež varoval, že povinné očkovanie, ktoré sa rozbieha po celom svete, je niečo oveľa väčšie ako len vakcína proti COVIDu. Povzbudil ľudí, aby povedali nie. „Nebudem to robiť len preto, že mi to nariadite, pretože, kto vie, aká ďalšia šialená vec príde potom.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: https://www.christianitas.sk/americky-biskup-kritizuje-pfizer-po-tom-co-e-maily-ukazali-ze-spolocnost-chcela-zatajit-spojitost-vakciny-s-potratmi/, 23.10.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply