Anna Belousovová: Chystá sa niečo veľmi zlé

Anna Belousovová/Foto: Jozef Jakubèo

 

Slovenskú političku a bývalú podpredsedníčku a poslankyňu NR SR Annu Belousovovú zaujali dva výsledky pracovnej cesty dočasne povereného premiéra bez dôvery občanov Hegera a dočasného ministra obrany bez dôvery Jaroslava Naďa na Ukrajine: 

1.) Spoločný podnik s Ukrajinou na výrobu munície:

Na sociálnej sieti Belousovová uviedla, že poverený minister Naď nám občanom oznámil cez médiá, že sa chystáme vytvoriť spoločný podnik s Ukrajinou na výrobu delostreleckých nábojov. Spotreba nábojov ukrajinskej armády je totiž taká veľká, že výrobné kapacity nielen Ukrajiny, ale aj štátov Európy jednoducho nestačia.

Už sme dali Ukrajine systémy protivzdušnej obrany. Už sme im dali tanky. Už sme im dali aj naše stíhačky. Už nemáme žiadne zbrane, ktoré by sme im ešte mohli darovať. Vlastne už skoro ani žiadne nemáme. Tak sa vláda, ktorá dávno nemá dôveru občanov a nemá už ani dôveru parlamentu, rozhodla vytvoriť s Ukrajinou spoločný vojensko – priemyselný komplex na výrobu munície,” uviedla predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť.

Podľa nej sa takýmito počinmi stále tesnejšie a tesnejšie stávame súčasťou vojnového konfliktu, súčasťou vojny.

Je zaujímavé, no nie prekvapivé, že sa to týka práve nás – postsocialistických štátov. Západ sa drží pekne naboku,” vníma situáciu politička a pýta sa: “Čo bude ďalej nasledovať?”

Ak ste si nevšimli, Ukrajine okrem zbraní a munície dochádza ŽIVÁ SILA. Dochádzajú jej vojaci!” Belousovovej z toho logicky vychádza, že sa môže ľahko stať, že aktívny minister Naď ponúkne Ukrajine, t.j. Zelenskému aj NAŠICH VOJAKOV! “A ak dôjdu aj tí, dôjde aj na mobilizáciu?” Vysloví svoju domnienku politička.

Nechce však strašiť, ani šíriť hororové scenáre. Lenže vidí to tak, že tá “salámová metóda postupného zaťahovania nášho Slovenska do vojny k tomu smeruje…”

Naď a Heger na Ukrajine. Zdroj: FB/Jaro Naď

2.) Blížiace sa voľby na Slovensku

Druhou vecou, ktorá Belousovovú zaujala je, že témou pracovnej cesty na Ukrajinu bol aj možný vývoj na Slovensku v súvislosti s blížiacimi sa voľbami. Ako sa vyjadril Heger, jasné, že to sledujú…

Vraj si uvedomujú (rozumej predstavitelia ukrajinskej vlády), že sme pod silným útokom ruskej propagandy financovanej Ruskou federáciou a v tomto nám chcú určite pomôcť. V tom, aby sa zmenila atmosféra.

Belousovovú pri tomto jeho vyjadrení poriadne oblial pot. “Normálne sa tomu totiž hovorí ZASAHOVANIE DO VNÚTORNÝCH ZÁLEŽITOSTÍ ŠTÁTU!

“Akými spôsobmi mám Ukrajinská vláda chce pomôcť?” Dúfa, že nie takými istými, ako presviedčala vlastných občanov z Donbasu, čo si majú po Majdane myslieť a čo nie. Z celého vývoja udalostí začína mať stále horší a horší dojem a vie sa skoro realisticky vcítiť do pocitov ľudí pred druhou svetovou vojnou…

Chystá sa niečo VEĽMI ZLÉ. My však máme oproti našim predkom veľkú výhodu. Vieme ako to celé dopadlo. Učme sa z histórie,” vyzvala Anna Belousovová a na koniec dodala výstižnú vetu, ktorá hovorí za všetko: “ZASTAVME ICH BRATIA!”

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Facebook/Anna Belousovová, 01.04.2023

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply