AUDIO: Bitcoin a iné kryptomeny

· Čas čítania: 1 min.
Ilustračný obrázok: Shutterstock

Ako sme už avizovali, dnešným dňom na našej webovej stránke začíname seriál o kryptomenách, ako o fenoméne, ktorý má ambíciu ozdraviť chorý a možno onedlho úplne nefunkčný finančný systém, založený na neustálom zadlžovaní. Seriál by mal prinášať novinky zo sveta kryptomien, ako aj praktické rady pre tých, ktorí sa rozhodli do digitálnych peňazí investovať. Takéto investovanie môže ľuďom priniesť finančnú slobodu a väčšiu nezávislosť od systému. Záleží potom len na nich, či prepadnú mamonu a budú chcieť zhŕňať bitcoiny pre seba alebo využijú svoju nadobudnutú finančnú slobodu na podporu zmysluplných projektov, vytvárajúcich alternatívy voči existujúcemu systému. Samozrejme, tak ako pri každom investovaní, ani pri kryptomenách vám nikto nedá záruku automatického zbohatnutia.

Našim sprievodcom bude Jiří Vondra, ktorý sa zoberá problematikou kryptomien a má vlastné skúsenosti s investovaním do nich. Na úvod si vypočujte reláciu Slobodného vysielača Riešenia a alternatívy, v ktorej som ho vyspovedal. Relácia je uceleným úvodom do problematiky. Ďalšie časti seriálu, už robené exkluzívne pre Zem&Vek, budú nasledovať v zhruba týždenných intervaloch:

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=w0bSH0b96kU“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár