AUDIO: Modlitba, meditácia a šamanská cesta

· Čas čítania: 1 min.
Ilustračné foto: Shutterstock

Vypočujte si moju reláciu Riešenia a alternatívy, ktorá mala premiéru na Slobodnom vysielači na Veľký piatok. Išlo o jednu z relácií bez hosťa, v ktorej sa snažím dávať inšpirácie v rámci duchovného a osobnostného rozvoja. Nazdávam sa, že snahy o zmenu systému by mali kráčať ruka v ruke so snahmi o premenu jedinca.

V dnešnej konzumnej spoločnosti mnohí ľudia zanedbávajú potreby svojej duše. Modlitba a meditácia sú výbornými nástrojmi na jej „kŕmenie“. Šamanská cesta je už špecifickým spôsobom priamej komunikácie s duchovnou realitou, nie je vhodná pre každého.

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=UZ2zLxDNC68″ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár