AUDIO: Sudca najvyššieho súdu sa vyjadruje o štátnom terorizme páchanom na T. E. Rostasovi

Foto: Youtube

Zvlášť v prvej časti relácie na Slobodnom vysielači sa JUDr. Štefan Harabin vyjadruje k zásahu ozbrojených zložiek protiteroristickej skupiny NAKA ako evidentnom porušovaní práv a slobôd. Jeho mimoriadne závažné konštatovanie faktov ohľadne vypísania miliónovej odmeny od vlády SR ako za čias divokého západu, ktoré marí vyšetrovanie smrti novinára Jána Kuciaka, ale aj o mafiánskom pozadí Roberta Kaliňáka a Daniela Lipšica má zarážajúcu výpovednú hodnotu o katastrofálnom stave polície, justície ale aj štátnej výkonnej moci. Generálny prokurátor dokonca používa pojmy “rozpútam tu peklo.” Udalosti smerujúce k majdanizácii Slovenska sú páchané ľuďmi, ktorí farizejsky a bezočivo klamú verejnosť z pozícií najvyššej štátnej moci.

Celú reláciu si môžete vypočuť tu:

[plsc_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=U3XRAlmz4h0″ width=”700″ height=”400″ autoplay=”no” responsive=”yes”]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply