Berlín chce otvoriť prvé LGBTI škôlky s podporovateľom pedofílie vo vedení

Foto: Alexander Grey / Pixabay

LGBT Schwulenberatung Berlin otvára začiatkom budúceho roka dve materské školy zamerané na homosexualitu, transgender a intersexuálne problémy v spojení s deťmi. Deti predškolského veku tu majú spoznávať iné spôsoby života a iné svety, teda tie homosexuálne. Psychosoziales Zentrum für Schwule, LGBT organizácia, ktorá stojí za zriaďovateľom škôlok, je vedená okrem iných aj Rüdigerom Lautmannom, ktorý otvorene propagoval legalizáciu pedofilných sexuálnych stykov.

Berlínska LGBT lobby s hrdosťou začína nový vlajkový projekt: materské školy zamerané na gayov a lesby. V tomto dúhovom sociálnom experimente sa teraz oficiálne nacvičuje detské obetovanie. Pikantná na tomto projekte je skutočnosť, že v predstavenstve prevádzkovateľa sedí prvotriedny relativizátor pedofilných sexuálnych stykov.

Nové materské LGBT školy sa budú volať „Ružový tiger“ a „Žltozelený panter“. Prevádzkovateľom je Berlínska asociácia pre poradenstvo gayov, ktorá chce materské školy umiestniť vo viacgeneračnom dome pre „homo-, bi-, trans- a interkultúrnych ľudí, ktorý je momentálne stále vo výstavbe.

Ide o deväťdesiat miest, údajne existuje už šesťdesiat predregistrácií. Podľa konceptu by sa deťom v materských školách mal ukázať gay a lesbický spôsob života, aby pre nich bolo neskôr jednoduchšie „sa rozhodnúť“. Vítané sú samozrejme všetky deti, hovoria prevádzkovatelia homo-školy, a nielen deti, ktoré už vedia, že sú lesbičky alebo gayovia. Cieľom je využiť tieto zariadenia na búranie predsudkov a ísť príkladom rozmanitosti.

“Mnohé školy a centrá dennej starostlivosti to majú stále ťažké, keď príde na otázky homosexuality, transrodových či intersexuálnych problémov v súvislosti s deťmi,“ uvádza webová stránka [schwulenberatungberlin.de]. “Chceme to teraz zmeniť. Je dôležité, aby deti spoznávali iné spôsoby života a svety,“ dopľňajú.

Batoľatá, ktoré už vedia, že sú gayovia? Aké zvrátené myslenie predpokladá, že dieťa do šiestich rokov svojho veku, dieťa, ktoré je ešte pred pubertou sa zaujíma o sexualitu? Inhibičný prah pre sexuálny prístup k realite detských životov sa teda viditeľne znižuje. Teraz pred týmto “trendom” nie sú v bezpečí už ani batoľatá a deti predškolského veku.

Úplne nepochopiteľná alebo skôr veľmi pochopiteľná (?) zostáva skutočnosť, keď sa pozrieme na predstavenstvo berlínskej gay poradne. Sedí v ňom aj Rüdiger Lautmann, ktorý otvorene propagoval legalizáciu pedofilných sexuálnych stykov. Lautmann je považovaný za zástancu legalizácie pedofilných aktivít a šírenia pedofilnej propagandy. V roku 1997 napísal knihu »Die Lust am Kind. Portrait eines Pädophilen« (Túžba po dieťati – Portrét pedofila), ktorú nemecký denník Spiegel opísal ako knihu oslavujúcu pedofíliu. V apríli 1979 zohral Lautmann kľúčovú úlohu v návrhu na Kongrese nemeckých sociológov v Berlíne, ktorý požadoval odstránenie paragrafu 176, ktorý kriminalizoval sexuálne akty na deťoch mladších ako 14 rokov, z trestného práva.

Podľa novinárky nemeckého mainstreamového denníka Die Tageszeitung Niny Apinovej je Rüdiger Lautmann členom pedofilnej lobbistickej organizácie Working Group Humane Sexuality. V pozičnom dokumente z roku 1988 (aktualizované 1998/99) viedla táto skupina kampaň za legalizáciu sexuálneho kontaktu medzi dospelými a deťmi. Rüdiger Lautmann obhajoval oddelenie páchateľov sexuálnych trestných činov od „skutočných“ pedofilov, pretože títo pedofili by podľa Lautmanna ťažko ublížili deťom, pretože konajú tak „jemne“. Podľa výskumného projektu na univerzite v Göttingene bol Lautmann dokonca členom správnej rady Pracovnej skupiny pre humánnu sexualitu, ktorá v tej dobe (1997) zastávala stanovisko, že pedosexuálne kontakty (sex dospelých s deťmi) môžu byť priateľské aj napriek vekovému rozdielu účastníkov.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
1. Zdeněk Chytra: Berlín otevírá první dvě homosexuální mateřské školy…, Tradiční-rodina.cz, 10. novembra 2022
2. Von Yasser Speck: Schwulenberatung öffnet queere Kitas – umstrittener Vorstand tritt zurück, rbb24.de, 07. októbra 2022
3. Wikipedia: Rüdiger Lautmann

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply