Biologička Soňa Peková svetu odhalila pravdu: koronavírus nie je prírodný, testuje ďalej

· Čas čítania: 2 min.
foto: archív
Magazín ZEM&VEK od svojho vzniku v máji 2013 prináša spektrum správ, komentárov, analýz, reportáží, esejí a rozhovorov. Odborné články sú výsledkom zodpovednej práce erudovaných špecialistov, lekárov, vedcov, ekonómov, profesorov univerzít zo Slovenska a zo zahraničia. Tieto informácie sa celé roky snažili médiá hlavného prúdu, neziskové organizácie a finančné záujmové kruhy politiky označovať ako dezinformácie len preto, aby verejnosť diskreditáciou Z&V odradili od pochybností o „jedinej pravde“. Situácia sa v týchto časoch rapídne mení a ukazuje sa, že informácie v časopise Z&V neboli ani zďaleka tzv. „konšpiračné teórie.“ Práve naopak, dnes pod tlakom verejnej mienky už tieto témy so značným oneskorením preberajú aj „štandardné médiá“.
Jednou z takýchto tém bol molekulárny výskum koronavírusu, kde sa objavila aj slovenská rodáčka, doktorka Soňa Peková.
Jej laboratóriu najprv štát testovanie na koronavírus zakázal, teraz už táto molekulárna biologička, s ktorou šéfredaktor Z&V spravil rozhovor, znovu testuje. Je jednou z prvých odvážnych vo svete vedy, ktorá sa nebála nahlas poukázať na to, že ide o ľudský výtvor a v pozadí sú záujmy farmaceutickej loby (interview pre Z&V, apríl 2020). To, že je nový koronavírus, ktorý má pochádzať z netopierov, tak zhubný, považuje za veľké prekvapenie. „Je okolo neho veľa zahmlievania, nakoniec sa ale ukáže, kde je pravda. Domnievam sa, že ide o umelo vytvorený vírus. Vírus sa chová podivne, nevyvíja dobrú imunitu, sú známe prípady reinfekcie. Má veľa charakteristík, ktoré sme doteraz v prírode nevideli, „opisuje Soňa Peková.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

VyhlásenieNázory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár