Blaha a Kaliňák o pôsobení agentov CIA a Mossadu z dnešného pozadia Čaputovej, vedeli už v roku 2015

· Čas čítania: 6 min.
Foto: BN

Citujem z včerajšieho príspevku poslanca Ľuboša Blahu: “Ten pocit, keď sa vrátite domov z výletu, decká vysmiate, cupitajú pred vami, dôjdete ku svojim vchodovým dverám a tam vás čaká toto:

Nejaký idiot si dal tú námahu, aby prešiel cez kamerou strážený vchod, vyliezol na vaše poschodie, vystrihol a vytlačil papierik so stupídnym politickým hejtom a zavesil ho na vašu menovku k dverám. Poviete si, zase nejaký pubertiak, no bože. S úškrnom strhnete papierik a vyberáte kľúče. Lenže potom sa pozriete na svoju manželku. A tá to vôbec neberie s humorom. Máme deti a nejaký úchyl má potrebu sa takto “vykadiť” pri našich dverách. Vie, kde bývame. A je to zjavný magor. Čo keď sa vráti? Čo urobí nabudúce? Zoberie bejzbolku a počká si na nás? Alebo bude strašiť naše deti? Moju ženu? Keď otváram dvere, malý sa ustrašene pýta, či je niekto v byte – asi z našich pohľadov vytušil, že je zle. Snažím sa to obrátiť na srandu: “Niekto sa musel pomýliť, my nemáme psíka, Adamko, haha-hihi.” Malá našťastie ešte nič netuší, veselo vbehne dnu. Do bezpečia. Snáď. Povedzte, napadlo mi niekomu prepašovať sa do bytovky, kde býva Čaputová a ísť jej zavesiť na dvere od bytu nejaký politický hejt? Viete si vôbec predstaviť takého magora? Slniečka, ktoré sa pýšia “slušnosťou” a “toleranciou” zjavne túto potrebu majú. Ja neviem – my sme tu vraj to “neslušné” Slovensko, ale nemám pocit, že by sme narúšali súkromie politikov či písali po internete, že ideme strieľať tých, ktorých názor sa nám nepáči. Ale slušnoľudia môžu. Tí môžu všetko. Vojdete do bytu a behá vám po rozume, ako ste cestou domov z Bardejova v aute upokojovali ženu, že sa nemusí ničoho báť. Pretože už viackrát sa vám vyhrážali a jej to nie je jedno. Už má toho hejtu plné zuby: “Videl si, čo napísal ten mladý gymnazista, čo fandí Čaputovej? Že chce strieľať ľudí. Takto isto sa vyhrážali aj ti mladí strelci na amerických školách. Každý len mávol rukou a potom došli a postrieľali desiatky detí. A čo myslíš, koho by ako prvého išiel strieľať takýto mladík?” Smejete sa, zľahčujete, veselo žmurkáte, chlácholíte. A potom dorazíte domov a čaká vás toto. A vy len dúfate, že fakt len nejaký pubertiak neodhadol, že čo môže byť pre jedného sranda, pre rodinu s deťmi môže byť veľmi nepríjemný večer.

Ak zvážite, že niekto zainvestoval do svojej prezidentky milión eur a najal si na kampaň chlapa, čo vraj plánoval atentát na čiernohorského predsedu vlády – a že tento niekto jednoducho nedopustí, aby mu nejaký Blaha kazil jeho investíciu… Nuž, úvaha, že sa len nudil nejaký pubertiak vám príde ako tá najpríjemnejšia alternatíva. Prepáčte, ale ja Čaputovú nepovažujem za dobro. Ani tých, čo ju volia. Celý ten reklamný gýč okolo nej je mi ukradnutý. Toto dobrí ľudia jednoducho nerobia. Ona nie je Johanka z Arku, čo vedie slušných Slovákov. Ona je marketingový produkt, čo vedie rozbesnený dav plný nenávisti a zloby.”

Aron Shaviv je majiteľ Shaviv Strategy&Campaigns. Je áškenázsky žid, narodil sa v UK, vyrastal v Kanade a Austrálii, študoval medzinárodné vzťahy na Bar-Ilanovej univerzite v izraelskom Ramat Gane, ktorá čestným doktorátom , v minulosti ocenila aj prezidentov Georga V. Buscha alebo Václava Havla. Neskôr pôsobil Shaviv v izraelských obranných silách, s hodnosťou kpt..

Volebnú kampaň v Čiernej Hore pre politickú stranu DF, naozaj viedol. Bol však pod drobnohľadom vtedajšej vlády. Čiernohorci, asi vedeli, prečo treba Shavivovu prácu sledovať. O Shavivových prepojeniach na Mossad a CIA, sa totiž špekulovalo už dávno.

Vysvetlím, čo sa stalo v Čiernej Hore polopatisticky: Shaviv mal komplica, ex-agenta zo CIA, s menom Joseph Assad. Viedli spolu kampaň pre opozičnú stranu DF, proti vláde vtedajšieho premiéra Milo Đjukanovića, ale nedarilo sa im zvrátiť spoločenský status. Rozhodli sa preto, že v deň volieb, premiéra zavraždia, v krajine urobia prevrat, hodia to v konečnom dôsledku na Rusov a ich záujem presadiť neúčasť Čiernej Hory v NATO. Existuje o tom celý rad dôkazov. Prípad je dodnes v Montenegro nevyšetrený, lebo Shaviv, ani Assad, neboli na vyšetrovanie do Montenegro vydaní. Sami vinu za pokus o štátny prevrat, samozrejme odmietajú.

Shavivova práca je klasický, predvolebný podvod, postavený na vytváraní spoločenských ilúzii akéhokoľvek typu, vrátane vrážd s politickým podtónom. Citujem zo spravodajských zápiskov černohorských agentov, dnes verejne dostupných na nete. Podotýkam, že sú zo septembra 2016: “(…)Shaviv je tiež známy tým, že vytvára videá, ktoré sa podobajú náčrtkom s politickým odkazom. Túto koncepciu uplatnil v kampani na Slovensku a v ďalších krajinách, kde pôsobil. Veľmi podobné videá boli tiež dodané pre Demokratickú frontu.”

Minimálne zaujímavé je, že vražda Kuciaka a Kušnírovej sa tiež stala vraždou s politickým podptónom a ilúziou, že za ňu zodpovedá Ficova vláda. Matovič to na svojom profile vytrubuje verejnosti dodnes.

Shaviv, je teda na Slovensku pomerne známy. Pracoval od roku 2011 pre vládu Ivety Radičovej, konkrétne pre Ministerstvo dopravy a cestovného ruchu SR, pod vedením Jána Figeľa. Zmluvu s ministerstvom podpísali vedúci služobného úradu rezortu dopravy Peter Mach a konateľ firmy Aron Shaviv osobne, v Bratislave 3. februára 2011. Suma za Shavivove služby, stála Radičovej vládu, 29.800.- eur. Načo konkrétne Figeľ konzultácie agentov Mossadu potreboval, zostáva otázne.
Blaha teda v svojom videu, v ktorom o Shavivovi, iba pred pár dňami informoval verejnosť, v zásade neklamal. Ale nehovoril ani celú pravdu. Nepovedal z nejakého dôvodu viacero faktov. Napr. to, že Shaviv s jeho spoločnosťou, viedol predvolebnú prezidentskú kampaň, aj Ivete Radičovej, v roku 2009, ktorú z pôvodných troch percent, vytiahol, až na 44,47%. Chváli sa tým na svojej firemnej website. Bol zato dokonca ocenený cenou Rising Stars časopisu Campaigns&Elections v roku 2011.

Shaviv v roku 2015 podporil svojho komplica (uvedeného vyššie), na Slovensku predstavovaného, ako amerického podnikateľa egyptského pôvodu Josepha Assada a jeho manželku Michele Assadovú. Títo “filantropi”, v snahe záchraniť kresťanov z oblasti severného Iraku, ktorú obsadil Islamský štát, doviezli na Slovensko 149 sýrskych utečencov. Nikto sa u nás dodnes nepýtal, kto tieto zámožné rodiny boli v skutočnosti a koľko za presídlenie do Európy, Shavivovi a Assadovi zaplatili. Shaviv a jeho stredoeurópsky zástupca Michal Repa, vtedy ich prijatie na Slovensku presadili. Bol to ten istý Repa, o ktorom Blaha hovorí vo svojom videu a ktorý dnes vedie kampaň pre Čaputovú. A týchto utečencov, predsa príjmal na Slovensku Blahov stranícky kolega Kaliňák. Jeho hovorca Ivan Netík, to vtedy dokonca označil za záchrannú misiu. Smer teda vedel, že v roku 2015, príjma 149 utečencov od tajných agentov CIA a Mosadu, už predtým, pracujúcich pre vládu Radičovej. O rok nato, v roku 2016 títo páni, spáchali pokus o štátny prevrat a vraždu premiéra Čiernej Hory. A dnes, ich ľudia pracujú pre Čaputovú.

https://blogerskenoviny.home.blog/2019/03/26/blaha-a-kalinak-o-posobeni-agentov-cia-a-mosadu-z-dnesneho-pozadia-caputovej-na-slovensku-vedeli-uz-v-roku-2015/

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár