Blaha: Je čas “postaviť sa zlu”. Kiskovi ako gangstrovi z Chicaga a Čaputovej, ktorej sa smejú už aj v Postoji

· Čas čítania: 5 min.
Fotomontáž: Hlavné správy

Ateista, no, ako čas plynie, čoraz konzervatívnejší poslanec SMERu Ľuboš Blaha si tentokrát prepožičal heslo médiami favorizovanej kandidátky Zuzany Čaputovej, ktorá sa chce ako naoko krehká žena “postaviť zlu”. Blaha si myslí, že tým zlom môže byť práve ona a jej podporovateľ Andrej Kiska.

Dosluhujúci prezident si pre svoje vyjadrenie o tom, že nebude žiadať nikdy nikoho o milosť, nezvolil práve najvhodnejšiu polohu – sediac na stole, ale ani vhodné slová. Svojím postojom pôsobil arogantným dojmom a nepriamo Šefčovičovi naznačil, aby sa do jeho vzťahu s Čaputovou nestaral (Šefčovič totiž vyslovil podozrenie, že sa Kiska s Čaputovou spojil preto, aby mu tá po prípadnom zvolení za prezidentku udelila milosť), pričom mu adresoval slová, “aby radšej myslel na svoju budúcnosť kariérneho diplomata.“ Túto jeho reakciu ostro skritizoval premiér Pellegrini: “Arogantne, nedôstojne, sediac na stole v miestnosti, kde sa prijímajú najvýznamnejšie návštevy, dehonestuje Maroša Šefčoviča a dokonca sa mu v závere nepriamo vyhráža v súvislosti s diplomatickou kariérou. Toto považujem za prekročenie všetkých rámcov slušnosti a rešpektu voči práci úspešného diplomata.“

Podľa Pellegriniho by sa mal preto Kiska radšej venovať vysvetľovaniu svojich daňových káuz, ako špiniť Šefčovičovo meno. “O to viac, že Maroš Šefčovič žije bez káuz a pánovi prezidentovi by mohol byť morálnym príkladom,” dodal.

Pellegrini kritizoval celkovo prezidentov postoj, jeho prácu “od utorka do štvrtka”, ale aj to, že neprispel k zmieru v spoločnosti. “Naopak, tam, kde mohol, vždy radšej prilial olej do ohňa, aby ešte viac rozpútal vášne,” povedal Pellegrini.

Vyjadreniam Pellegriniho “tlieska” jeho stranícky kolega Ľuboš Blaha. Podľa neho sa liberálom rúti svet.

“Pellegrini dnes tak naložil Kiskovi, že v Denníku N vyhlásia tri dni smútku. Kiska sa opustil a vyhrážal sa Šefčovičovi ako mafián z Krstného otca. A Čaputová sa liberálom rozlieva na kolomaž z každej politickej kritiky – už je na smiech aj pravičiarom.”

Kiskovo vyhlásenie vidí ako vyhrážanie gangstra, pritom sám prezident pred časom vinil Fica z vyhrážania voči jeho osobe: “Kiska ako gangster z Chicaga. Vážnejšie je to, čo zo seba vypotil ten tragéd Kiska, keď včera sedel na tom fešnom stolíku ako taký krčmový štamgast po piatom poháriku. On sa úplne s plnou vážnosťou vyhrážal Šefčovičovi. Ako nejaký gangster – “myslite na budúcnosť”… A tak. Už som len čakal na “ponuku, ktorá sa nedá odmietnuť”. Šef kozy nostry v akcii. Už len tá koza chýbala. Perfektné. Mimochodom, tento tragický pánko tu spriada konšpirácie o vydieraní Ficom. A pritom sám v priamom prenose ako posledný mafián splieta vyhrážky proti prezidentskému kandidátovi, ktorý mu nevonia. Čisté psycho. To je ako v Chicagu v 20. rokoch. Al Kiskone.”

Blaha je presvedčený o tom, že prezident Čaputovú “obludne pretláča”, lebo mu ide o vlastnú beztrestnosť. “Je to jasné už aj deťom v materskej škôlke,” ironizuje.

Proti Čaputovej je už aj kresťanská kaviareň. Akých iných kresťanov má potom Čaputová zlákať?

Zuzana Čaputová a jej tím spolu s liberálnymi médiami sa rafinovane snažia navodiť dojem, že ju chcú aj veriaci voliči a že je pre nich prijateľná najviac v porovnaní s ostatnými kandidátmi. Blaha však upozorňuje, že Čaputovú nechcú za prezidentku už ani v liberálnej kresťanskej kaviarni, ktorú predstavuje Postoj. Akých iných veriacich by potom mohla Čaputová prilákať? Pravdepodobne už žiadnych. Zdá sa, že ide len o šikovný marketingový ťah, od ktorého keď kaviarenskí kresťania dávajú ruky preč, autentickí kresťania naň určite neskočia, a hádam sa táto ich téza ukáže po voľbách ako podvod.

“Úplne najviac sa zabávam na tom, ako Čaputová stále verklíkuje, ako na ňu všetci útočia. A už sa jej za to vysmieva nielen komplet celá ľavica, ale zachytil som v Postoji, že aj konzervatívna pravica. Prirovnávajú ju k snehovej vločke, čo je označenie pre precitlivených ľudí, ktorí sa nevedia preniesť cez normálnu kritiku. Už aj v Postoji chápu, že o Čaputovej nič nevedia a že na rozdiel od ostatných kandidátov ešte nič neukázala – mačka vo vreci. Prázdny marketingový produkt,” smeje sa Blaha.

“Jediné, čo o Čaputovej vieme, je, že ju financujú z USA. Tú istú Goldmanovu cenu ako ona, dostali viacerí politici z celého sveta, ktorí sa neskôr vďaka tomu vo svojich krajinách dostali k moci a šírili extrémne liberálne hodnoty. Presne na túto schému som upozorňoval. Liberálna mafia. Globálna sieť. Okrem toho, že Čaputová je podpredsedníčka liberálnej strany Progresívne Slovensko a že chce homosexuálne adopcie a pozitívnejší prístup k migrácii, o nej vlastne nič nevieme. Preto sa logicky riešia iba tieto témy. A ona to považuje za “útoky”.”

Záverom dodáva: “Áno, postavme sa zlu – Kiskovi a Čaputovej! Kiska, Čaputová a ďalší agenti Spojených štátov amerických sú zlo. Nenávidia Slovensko a prostredníctvom svojho mediálneho impéria presadzujú záujmy cudzích mocností. Je čas sa postaviť zlu. Arogantným mocným. Kiskovi a Čaputovej.”

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/blaha-je-cas-postavit-sa-zlu-kiskovi-ako-gangstrovi-z-chicaga-caputovej-ktorej-sa-smeju-uz-aj-v-krestanskej-kaviarni-postoj/1690823

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár