Blaha: Majdan pokračuje, zastavme ho!

· Čas čítania: 4 min.
Foto: archív
Tie čachre-machre, čo robia liberáli na Slovensku, sledujem len z diaľky – som totiž na pracovnej návšteve Srbska. Ale Mistríkove a Čaputovej tanečky pôsobia aj odtiaľto ako nejaká provinčná fraška z dedinskej zábavy. Oni si asi z ľudí robia srandu.
ZAMÁVAJME MISTRÍKOVI A CELEJ SaS – LÚČIA SA
V prvom rade – za Mistríkom asi nikomu nebude smutno. Jediné, čím prispel do slovenskej politiky, je jeho mimoriadne cenná definícia multikulturalizmu ako súžitie rôznych nárečí a krojov. To sa zapíše veľkými písmenami do dejín slovenského humoru.
Inak iba všetkých kompletne znudil a zajtra už ani nebudeme vedieť, kto bol pán Mistrík, akurát sa nám pri spomienke na neho podvedome zívne.
To, čo sa mu však skutočne podarilo, to je neuveriteľne strápniť Sulíkovcov z SaS. Akože, sorry, ale takto hodiť uterák do ringu, to je vizitka pre celú SaS.
Jednoducho na to chaloši nemajú a treba si to priznať. Kiskova politická mafia ich zvalcovala. Odchádzajú na smetisko dejín, zakývajme im.
KISKA V SUKNI
Kandidátkou liberálov sa teda stáva Čaputová. Je najrýzdejším stelesnením slniečkárskych hodnôt, v ktoré verí každý správny kaviarenský povaľač z Bratislavy, pretože sa to hodí k jeho fešnému šáliku, intelektuálskym brýlkam a trendy kávičke zo Starbucksu.
Čaputová je vlastne Kiska v sukni. Srší z nej liberalizmus, srší z nej „slniečko“. Ešte aj vizuálne pôsobí ako slniečko, stačí keď si rozcuchá vlasy – z nej liberalizmus priam fyzicky vyžaruje. A presne to potrebuje marketingové komando, ktoré stvorilo Kisku, Valla a ďalších prázdnych  pózerov, cez ktoré liberáli okupujú časti Slovenska.
PRÁZDNY MARKETINGOVÝ PRODUKT
O výkon nejde. Stačí spraviť milé videjko, ktoré privedie do extázy decká Ameriky.
Je jedno, že sa vám rúti doprava v Bratislave, Vallo natočí odhodlané videjko.
Je jedno, že ľudí vyzývajú, aby sa tlačili v MHD, a Vallo sa rozváža v limuzíne, on natočí ďalšie odhodlané videjko a zavesí na sieť ešte odhodlanejšiu fotenku z autobusu.
Proste, nejde o nič iné, ako o dobré PR. To isté platí pre Čaputovú.
Ona je čistým marketingovým produktom slniečkárskych profíkov, ktorí ohlupujú decká z Bratislavy.
OBSADIŤ BRATISLAVU A POTOM CELÉ SLOVENSKO
Pri Vallovi im to vyšlo, lebo v Bratislave najvyššia koncentrácia uletených slniečok na Slovensku, ale neverím, že dokážu rečami o gejoch a multikulti oblbnúť aj zvyšok Slovenska. Dúfam, že nie.
Ale jedno si buďte istí: reálne hrozí, že cez Čaputovú ovládnu Slovensko liberáli z USA a EÚ a dostaneme Kisku Dva v ružovom balení.
MAJDAN POKRAČUJE – ZASTAVME ICH!
Áno, bude to smiešne, keď baba, ktorej jediný štátnický výkon doposiaľ predstavuje nejaké lokálne smetisko a pýši sa tým, kde len chodí, bude odrazu rokovať s významnými štátnikmi sveta.
Ale decká hamburgerov budú tlieskať – lebo to je dnes v móde. Síce netušia, kde je Pezinok ani ako vyzerá skládka, ale Čapu je hrdinka liberalizmu, lebo tak to povedali marketéri z jeusej.
Proste – čistá duša. Až taká čistá, že ani len nevie odsúdiť špinavosti svojho podnikavého straníckeho šéfa.
Verím, že ľudia na Slovensku pošlú slniečka tam, kam patria. Pretože Majdan zjavne pokračuje – akurát nám chcú ukradnúť Slovensko prostredníctvom tety Zuzky z Pezinka. Nedovoľme im to.
Liberáli, ruky preč od Slovenska!
Ľuboš Blaha
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár