„America is number one“ alebo prečo USA robia zle
Odpoveď na takmer rétorickú otázku, prečo USA sa snažia podrobiť takmer celý svet, chcú, aby im slúžilo a poklonkovalo obyvateľstvo všetkých kontinentov, vyhrážajú sa oponentom a potláčajú konkurentov, je vo všeobecnosti veľmi jednoduchá: domáci politici a väčšina obyvateľstva sú presvedčení, že Spojené štáty … Čítať ďalej







