Premiér priznal, že sa rútime do katastrofy: Dobré ráno!
Premiér Heger pre Financial times priznal, že našej ekonomike hrozí totálny kolaps. Že čas sa nám počíta maximálne na týždne, ak nie na dni. No, dobré ránko, pampúšik! Celé mesiace tu všetci bubnujeme na poplach – politická opozícia, odbory, zamestnávatelia, … Čítať ďalej

