„Boj za klímu je krycí manéver pre novú vlnu islamizácie“, tvrdí aktivista Konvička 

· Čas čítania: 4 min.
foto : archív

Aktivista Martin Konvička na svojich sociálnych sieťach načrtol možné dôsledky nového „ekologického šialenstva“, ktoré začína ovládať značné časti západnej Európy. Za všetkým vidí prípravu na príchod novej migračnej vlny a snahu o islamizáciu Európy.

„Nemecký Silvester sa tradične niesol v znamení ohmatávaných domorodiek, novinkou bolo pár prizabitých policajtov. Kto by to ale riešil. Mladá generácia je nadšená, pretože Ríša slávne vstúpila do Klimatickej dekády. Začali sa zatvárať elektrárne (pre začiatok jadrové, klimaticky neškodné, ale hľadajte v šialenstve logiku), plánuje sa vytlačenie automobilov z miest a také zdanenie prakticky všetkého, že krajina upadne do biedy. Metafyzickým nepriateľom je oxid uhličitý (ktorý v atmosfére vždy bol a bude – možno proti nemu teda bojovať do nekonečna), konkrétnym škodcom potom ekosvine – to sú Nemci starších generácií. Čaká ich osud nemeckých Židov minulého storočia, to ale predbieham, pár rokov ich ešte vydychovať CO2 nechajú,“ napísal Konvička.

Klimatické šialenstvo je podľa jeho názoru zastieracím manévrom na vykonanie vlny islamizácie. „Klíma-šialenstvo je gigantickým zastieracím manévrom pre ďalšiu islamizačnú vlnu,“ vyhlásil aktivista.

Nedávne slová prezidenta Miloša Zemana o tom, že Česko je úspešná krajina, označil za možný signál toho, že v Česku ľudia ešte nezošaleli.

„U nás hovorí prezident o úspešnej krajine, čo je asi krycí názov pre to, že sme nezošaleli. Premiér sľubuje novú, štátnymi zákazkami poháňanou prosperitu. Predseda senátu priznal, že v krajine zmizla sloboda slova – je teda porušovaná Ústava, čo ústavný činiteľ číslo dva hodnotí povzdychom,“ upozornil aktivista. V prípade slov o predsedovi Senátu má na mysli jeho – Jaroslava Kuberu- novoročný prejav. V ňom Kubera hovoril o útokoch na slobodu a o tom, že v Českej republike už nie je plnohodnotná sloboda slova.“

„Možno tí chlapi tajne dúfajú, že to nebude tak horúce a že nový nástup Zla nejako ako národ ošvejkujeme. Hrubý omyl,“ dodal Martin Konvička. Podľa jeho slov umetie „zelené šialenstvo“ cestu k islamizácii Európy.

Následne aktivista pripája svoj náčrt toho, ako sa situácia bude vyvíjať. Najprv vraj bude rásť agresia kvôli nenaplneným očakávaniam migrantov, „ktorí túžia po vyhrievaných bazénoch, rýchlych autách a dostupnom tovare – nie po ekologických programoch a nevykurovaných ubytovniach“.

„Novonemci budú ďalej živení dávkami, vydanenými od Staronemcov. Porastie závisť na strane vydanených a pocit nadradenosti na strane živených,“ myslí si Martin Konvička. Všadeprítomná paranoja povedie k totálnemu rozkladu kolektívov a rezignácii bezpečnostných zložiek, čo vyústi v chaotizáciu spoločnosti, hovorí.

„Príde deň, kedy budú ochranu u mohamedánov hľadať konzervatívnejšie či „sporiadanejšie“ zvyšky nemeckej spoločnosti. Ochranu pred ekologickou buzeráciou, ďalšími rodovými nezmyslami, sfanatizovanou mládežou, výtržníctvom, stále bizarnejšou legislatívou. „Radšej burku, než povinné vegetariánstvo a zákaz rodiť deti“, budú si hovoriť normálni jednoduchí ľudia. Prijatie islamu (či formou konverzie, alebo formou spolupráce „za ochranu“) sa pre masy Nemcov stane východiskom,“ uviedol Martin Konvička ako posledný bod jeho predpovede vývoja situácie, pričom súčasne s tým vraj bude prijaté právo Šaría.

Riadený ekonomický armageddon

Martin Konvička pred novým rokom na svojich sociálnych sieťach venoval pozornosť rozhovoru ekonóma Pavla Kohouta. Ten upozorňoval na nastupujúcé problémy európskeho automobilového priemyslu.

„Úplne zásadný rozhovor, ktorý DOKONALE vysvetľuje, prečo Timmermansova klaka musela spustiť greténskú hystériu práve v roku 2019.

… pretože začínajúc rokom 1. januárom 2020 začne pre EÚ riadený a zámerný ekonomický armagedon – a muselo sa to na niečo zviesť. A nie je nad klímu, na klímu možno zviesť čokoľvek,“ napísal vtedy Martin Konvička na svojom Facebooku.

Zdroj : HSP/Sputnik

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár