Británia chce prijať rodiny teroristov ISIS

· Čas čítania: 3 min.
Foto: archív
Po tom, ako sa francúzske úrady nedávno vyjadrili, že sa chystajú repatriovať späť do Francúzska cca. 150 detí teroristov z ISIS bojujúcich v Sýrii a Iraku, je tu ďalšia „perlička“. O podobný, ba ešte horší krok sa usiluje aj Británia.
Británia sa totiž v týchto dňoch rozhodla urýchlene prijať naspäť viac ako 80 žien, neviest a aj detí teroristov bojujúcich v radoch ISIS v Sýrii. Tento krok chcú britské úrady zrealizovať hlavne kvôli tomu, že cca. 150 britských občianok odišlo v predchádzajúcich rokoch na Blízky východ, kde sa vydali za teroristov z ISIS s cieľom rodiť im potomkov a tiež kvôli tomu, že sýrski Kurdi sa ich tiež chcú už zbaviť. Aj keď odchod do rádov terorizmu musí byť v každej normálnej spoločnosti trestným činom, Británii to evidentne nevadí a chce tieto bývalé teroristické nevesty, z ktorých mnohé sú už vdovami, vrátiť späť do vlasti a začleniť ich do spoločnosti. A to aj po informáciách, z ktorých vyplýva, že mnohé z týchto žien boli súčasťou smrtiacej teroristickej bunky, ktorá mala prepojenie na známeho teroristu s britským občianstvom Jihadi Johna (Mohammeda Emwaziho), ktorý pred tým, ako bol zabitý, vykonával a točil propagandistické videá popráv ISIS.
Okrem toho, neviem, či britské úrady a politici vedia, čo znamená výraz čierna vdova, no myslím, že by si ho mali určite čo najskôr naštudovať. A áno, máte pravdu, teraz nemám na mysli toho extrémne jedovatého pavúka. Čiernymi vdovami sa totiž prezývajú manželky zabitých teroristov odhodlané zabíjať, ktoré sú jednou z najnebezpečnejších kategórii teroristov vôbec. A to hlavne preto, že sú ťažko identifikovateľné v dave, ľahšie prechádzajú policajnými kontrolami než muži a najmä sú mimoriadne motivované zabíjať. Tieto ženy teroristov zdrvené žiaľom a hnevom majú totiž v sebe veľkú nenávisť a okrem toho, že sú ochotné sami páchať útoky, sú aj ideálnym cieľom pre organizátorov teroristických útokov. Uvedomujú si vôbec Briti, čo si vlastne do krajiny chcú priviezť? Británia teda v priamom prenose pácha očividnú samovraždu a týmto konaním sa, podobne ako Francúzsko, stáva oficiálnou hrozbou pre celú Európu. A to je nezamlčateľný fakt, ktorý by si mal každý uvedomiť…
Martin Bago
Viac o tom, ako sa Francúzsko zahráva s ohňom a usiluje o repatriáciu potomkov francúzskych teroristov z ISIS som písal tu:
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár