Brusel: Slovensko môže prijať 38 miliónov migrantov!

Foto: infovojna
Investigatívny portál JournalistenWatch prišiel v týchto dňoch so zistením, že Brusel už v roku 2009 dospel vo svojej “Štúdii o uskutočniteľnosti premiestnení žiadateľov o medzinárodnú ochranu” k záveru, že jednotlivé štáty EU môžu absorbovať výrazne viac migrantov ako je ich súčasný počet a aj súčasný počet obyvateľov! V tejto štúdii z roku 2009 na základe hustoty obyvateľov na kilometer štvorcový Brusel vypočítal, že EÚ, v ktorej žije cca. 500 miliónov ľudí môže prijať ďalšie viac ako 3,3 miliardy migrantov, tj. môže tu podľa EU žiť až 3,8 miliardy ľudí! Brusel samozrejme daných migrantov rozdelil do krajín podľa rozlohy a momentálneho počtu obyvateľov.
Podľa tejto štúdie EÚ by tak mohlo Slovensko k dnešnému stavu 5,3 milióna obyvateľov absorbovať ešte ďalších 38 miliónov migrantov a celkový počet obyvateľov by sa mohol zvýšiť na “udržateľných” až 43 miliónov obyvateľov! Pre Česko vypočítala EU počet 68 miliónov obyvateľov, tj. dovoz viac ako 58 miliónov migrantov! Najhoršie skončilo Španielsko a Švédsko, ktoré sú podľa EU schopné prijať viac ako 400 milónov migrantov, či také Bulharsko, ktoré by malo prijať pri súčasnom stave 7 miliónov obyvateľov až okolo 100 miliónov cudzincov! A to sú skutočne šokujúce čísla.
Najšokujúcejšie na tom všetkom však je, že daná štúdia vznikla ešte v časoch, keď migračná “kríza” takmer neexistovala a Európa riešila vtedajšie pálčivejšie problémy ako finančnú krízu, či grécku dlhovú krízu a euroval. Ba čo viac, ešte skôr ako došlo vôbec k nejakej “Arabskej jari”, tj. k sérii prevratov a farebných revolúcií v severnej Afrike a na Blízkom východe! Už vtedy teda existovali plány na zaplavenie Európy nelegálnymi migrantmi, ktoré bolo potrebné len začať realizovať!
Aj na tomto príklade tak môžete vidieť, že nič sa nedeje náhodou a všetko bolo a je dopredu pripravené a zorganizované, vrátane migračnej “krízy”, resp. migrantskej invázie, ktorej hlavným cieľom je zaplavenie Európy migrantmi, premiešanie jej obyvateľstva a vytvorenie jedného etnicky premiešaného Európana, ktorý omnoho ľahšie prijme myšlienku zániku národných štátov a vzniku totalitného superštátu – Spojených štátov európskych ako obyvatelia súčasných národov!
Možno sa to niekomu zdá pritiahnuté za vlasy, no ako inak sa dajú vysvetliť rôzne priam “prorocké” štúdie týkajúce sa súčasného stavu, ktoré vznikli ešte v časoch kedy nebolo o migračnej “kríze” súčasných rozmerov ani chýru ani slychu? A preto je načase konečne sa zamyslieť a tvrdo zatlačiť na súčasných vládnych politikov, aby žiadne dohody, či pakty na podporu migrácie či ohľadom import migrantov neprijímali! Pretože ako môžete vidieť, plány na zaplavenie SR a EU migrantmi už dávno existujú. A je len na nás, či ich realizáciu našim politikom dovolíme alebo nie…
Martin Bago

https://blog.infovojna.sk/studia-eu-z-roku-2009-slovensko-moze-prijat-az-38-milionov-migrantov-cela-eu-ich-moze-absorbovat-viac-ako-33-miliardy/

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply