Bývalý aktivista Greenpeace porovnáva štrajky študentov k zmene klimatických podmienok s Hitlerovou mládežou

Tagged With: , , , Add Comment

Bývalý aktivista Greenpeace porovnal štrajky týchto študentov s Hitlerovou mládežou. Doktor Patrick Moore pôsobil deväť rokov ako prezident Greenpeace Canada a sedem rokov ako riaditeľ Greenpeace International.

Uviedol, že študenti sú využívaní aktivistami, ktorí stoja za globálnymi klimatickými štrajkmi.

Či už je to Hitlerova mládež alebo čokoľvek, mládež týmto spôsobom manipulovali najmä fašisti“, povedal. „Všetci na svete by ich mali úplne odsúdiť“.

Hitlerova mládež bola organizácia založená Adolfom Hitlerom v roku 1933 na indoktrináciu mladých chlapcov nacistickými ideálmi, vrátane „rasovej čistoty“.

Dr Moore povedal, že deti „slepo sledujú“ klimatickú agendu a nie sú vyučované logikou alebo vedeckými metódami. Bývalý aktivista povedal, že je obzvlášť znepokojený jednou z globálnych tvárí štrajkov klimatických zmien, hovoril o 16-r. švédke Thunbergovej, ktorá má Aspergera.

Je to dieťa vo Švédsku, ktoré nemilosrdne využívajú jej rodičia a spoločnosť,“ povedal Dr Moore.

Videl som ju dávať svoje vyhlásenia… je úplne jasné, že iní ľudia píšu slová, ktoré hovorí. A má miernu formu autizmu, čo je najhoršie zneužívanie detí.

O demagógii mládeže sme už neraz písali. Zdá sa že liberalizmus a fašizmus majú čoraz viac spoločného…

Zdroj: brainwashed.news

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážen
í čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis