Čaputová by okrem pretláčania LGBT agendy neodmietla ani Globálny pakt o migrácii

· Čas čítania: 3 min.
Foto: zuzanacaputova.sk

A máme tu ďalšie zaujímavé vyjadrenie Čaputovej, ktoré by malo ľuďom opäť viac otvoriť oči v tom, čo je vlastne táto osoba zač. Čaputová totiž okrem toho, že chce na Slovensku silno pretláčať agendu LGBT a adopcie detí homosexuálnymi pármi, v týchto dňoch nepriamo potvrdila aj to, že by Globálny pakt o migrácii neodmietla.

Ako sa na otázku Aktualít „Malo Slovensko povedať áno globálnemu paktu OSN o migrácii?“ doslova vyjadrila: „Žiaľ, celá diskusia k tejto téme bola poznačená viac emóciami ako pokojnou, vzájomnou argumentáciou. Podľa môjho názoru išlo o deklaratívny pakt, ktorý nebol zaväzujúci. Išlo skôr o vyjadrenie ochoty spolupracovať. Slovensko by sa malo zúčastňovať na hľadaní riešení problémov, ktoré sa nás v budúcnosti môžu týkať“. A z toho vyplýva len jedno – že Čaputová by ako prezidentka tento pre suverenitu SR nebezpečný a politicky záväzný migračný pakt OSN neodmietla. Podobne sa vyjadril aj KDHácky kandidát František Mikloško.

Nuž ale čo iné sa od tejto tretím sektorom vychovanej ženy, ktorá 16 rokov pôsobila v mimovládke Via Iuris financovanej Sorosovou OSF a Nórskym finančným mechanizmom, za ktorým tiež stojí George Soros a v súčasnosti pôsobí v ultraliberálnom protislovenskom Progresívnom Slovensku, dalo očakávať, všakže? Preto opäť vyzývam ľudí, aby si veľmi dobre rozmysleli, komu dajú v prezidentských voľbách svoj hlas a kandidátov s takýmito názormi za žiadnych okolností nevolili! Podobne ako Čaputovej spolukandidáta – liberála Mistríka, ktorý zase zapiera sám seba a tvrdí, že svoje vyjadrenie „Multikulturalizmus obohacuje krajinu“ nemyslel tak, ako to vyznieva, pretože podľa neho je multikulturalizmus rozdielnosť slovenských krojov, regiónov a nárečí. No proste tragikomik ako vyšitý.

Za oboma týmito kandidátmi totiž stoja tie najväčšie protislovenské živly, ktoré ich kandidatúru aj stovkami tisíc euro financujú a ktoré by radi videli Slovensko tam, kde je dnes Švédsko, Francúzsko, Belgicko či Británia. A tým nemám na mysli ekonomickú stránku veci, pretože Západ nikdy nedovolí, aby sme ho ekonomicky dobehli, a to už len kvôli lacnej pracovnej sile a odbytisku tovaru a odpadu, ale hlavne politickú a spoločenskú stránku veci akou je pretláčanie zvrátených ideológií ako LGBT, gender, multikulturalizmus a všetkého, čo súvisí s bezbrehým liberalizmom. A to si myslím väčšinová slovenská spoločnosť nepraje. Preto priatelia, nedovoľte, aby vás ani vašich známych opantala mainstreamová propaganda a marketing týchto liberálnych kandidátov…

https://www.aktuality.sk/clanok/664733/prezidentske-volby-2019-kandidati-anketa-utecenci-migracia-globalny-pakt/
https://facebook.com/story.php?story_fbid=1584775261653784&id=119950268136298

Autor: Martin Bago

Zdroj: https://blog.infovojna.sk/caputova-by-okrem-pretlacania-lgbt-agendy-neodmietla-ani-globalny-pakt-o-migracii/

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár