Čaputová nepôjde na Gottov pohreb, aby to vraj nebolo “príliš veľa ciest”

Na zádušnej omši za Karla Gotta sa v Prahe zúčastnia túto sobotu predseda vlády Peter Pellegrini aj predseda Národnej rady SR Andrej Danko. Prezidentka Zuzana Čaputová nepríde, doteraz však nebol známy dôvod. Čaputovej hovorca Martin Strižinec sa pre Parlamentné listy vyjadril, že za neprítomnosťou prezidentky netreba ” nič hľadať”.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


“Bola v Prahe minulý týždeň. V pondelok (14. 10.) sme pozvaní na konferenciu Fórum 2000, takže nič za tým netreba hľadať, len jednoducho, už by to bolo príliš veľa ciest,” povedal. Faktom je, že Čaputová za menej ako polroka v svojej funckii už stihla precestovať celý rozpočet na zahraničné cesty a potrebovala ho navýšiť.

Zdroj: Parlamentné listy

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

Leave a Reply