Černoch v USA zastrelil starší biely pár a ich vnúčatá

· Čas čítania: 2 min.

Viete si predstaviť, že by akýkoľvek beloch vystrieľal čiernu rodinu? Čo by sa stalo? Všetky mainstreamové médiá, nielen v USA, ale aj v Európe, by bili na poplach. Opäť by sme počuli rozprávky o zlých belochoch, ktorí likvidujú chudákov černochov. Zdvihla by sa vlna protestov a podobný čin by bol hlavnou správou dňa, nielen v USA. Avšak v prípade, že sa zistí, že páchateľ je čierny alebo moslim, čin sa bagatelizuje alebo sa o ňom hovorí len okrajovo. Niekoľko zavraždených belochov, vrátane malých detí, koho to zaujíma?

Lekár so svojou ženou a ich tri malé vnúčatá boli chladnokrvne popravení. Ale incident sa rýchlo vytratil z médií, keď sa ukázalo, že vrahom bol černoch, navyše bývalý profesionálny hráč amerického futbalu.

Bývalý hráč NFL Phillip Adams (32 r.) spáchal v stredu (7.4.) masovú vraždu v Rock Hillu v Južnej Karolíne.

Phillip pri návšteve svojho lekára vytiahol zbraň. Ako prvého zastrelil práve lekára Roberta Leslieho (†70), následne na to namieril zbraňou na jeho manželku Barbaru (†69) a následne usmrtil aj ich dvoch malých vnukov Adahema (†9) a Noahema (†5). Ako posledný padol lekárov zamestnanec James Lewis (†38). Šiesta osoba (tretia vnúča) je ošetrovaná kvôli vážnym strelným zraneniam, uvádza San Francisco Chronicles.

Adams následne z miesta činu odišiel. Policajti sa v krátkom čase dopátrali k Adamsovmu menu a označilo ho za hlavného podozrivého. Vydali sa do jeho rodičovského domu, kde býval spolu s rodičmi. Tých polícia evakuovala, no Phillipa sa už nepodarilo dostať von. Bývalý hráč v dome obrátil zbraň proti sebe a spáchal samovraždu.

„Bol to dobrý chlapec, podľa mňa ho zničil futbal,“ hovorí zronený otec Alonzo. Phillip bol pacientom Dr. Lesslieho a jeho rodičia údajne žili blízko staršieho páru.

Mnohí dnes reagujú na skutočnosť, že brutálnemu činu sa v hlavných amerických médiách dostáva len veľmi malá pozornosť. „Nevidel som túto masovú streľbu spomínať v mainstreamových médiách,“ podotkol populárny občiansky novinár Andy Ngo v široko distribuovanom príspevku.

Mäsovej streľbe v USA sa zvyčajne dostane veľkej mediálnej pozornosti, avšak len vtedy, ak je páchateľ biely. To vytvorilo všeobecný obraz, že takmer všetky masové streľby páchajú bieli, aj keď veľmi často útočia černosi.

Samozrejme, v rámci politiky, ktorá podporuje protibiely rasizmus je treba mlčať o podobných prípadoch. Naopak, každé úmrtie čierneho kriminálnika a narkomana je potrebné rozmazať a urobiť z predmetného recidivistu hrdinu ….

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

1./ Černoch v USA zastrelil starší biely pár a ich vnúčatá, Necenzurovaná pravda, 11.4.2021

2./ Ohavný útok bývalého hráča NFL (†32): Najprv zastrelil päť ľudí, potom otočil zbraň proti sebe! Čas.sk, 10.4.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár