CESTOVNÁ KANCELÁRIA BUBO SI CHCELA ROBIŤ BIZNIS NA PANDÉMII

· Čas čítania: 1 min.
Foto: internet

Podnikanie v čase šírenia pandémie pre mnohých podnikateľov znamená doslova boj o prežitie. No našli sa i takí, ktorí neváhajú situáciu využiť na zarábanie na celosvetom nešťastí. Prehnané ceny za rúška a respirátory, ktoré napríklad nitrianska lekáreň TILIA ponúka za cenu neuveriteľných 300 eur, dokonca na splátky, sú spôsobené aj tým, že vláda SR nepristúpila k regulácii cien ochranných pomôcok na trhu. V susednej Českej republike práve pre tieto dôvody parazitovania na ľudských potrebách štát ceny reguluje.

Ešte väčšiu dávku egoizmu ponúkol Ľuboš Fellner, majiteľ cestovnej kancelárie Bubo, mimochodom bývalý kandidát na europoslanca, vo svojom videu na YouTube. Svojím elitným klientom nielen radil opustiť Slovensko, ale aj ponúkal možnosť odcestovať do teplých krajín, samozrejme prostredníctvom zakúpenia si luxusnej dovolenky.
„Na Slovensku budú v marci umierať ľudia… rada, ktorú nemôžu dať žiadni iní politici svojím voličom chudobným, ale ja to elite, ktorá s Bubom cestuje, ponúknuť môžem. Teraz je ten správny čas, vyberte si svoj zájazd. Zažite najlepšiu dovolenku,“  hovoril podnikateľ vo videu. Toto video však na YouTube hlási už oznam „nedostupné – súkromné“.
Zdroje: IV/FB/Plus 7 dní

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár