CIA: Izrael do 20 rokov zanikne

Tagged With: , , , , , , 1 Comment

O tajnej správe CIA, ktorá prináša informáciu, že Izrael do 20 rokov zanikne. O pozadí vojny v Kosove, na Ukrajine alebo v Líbyi. O CIA, Mosade aj KGB. O falšovaní správ vedúcich k bombardovaniu Juhoslávie. O podvodoch svetového finančného systému. Množstvo týchto a podobných tém prináša nový počin vydavateľstva Sofian, akým je piaty knižný titul šéfredaktora Zem&Vek, Tibora Eliota Rostasa, ktorý ho napísal spolu so šéfom československej rozviedky v USA, Miroslavom Polreichom. Tento 86 ročný muž bol konzultantom Zbigniewa Brzezińského, poznal sa s riaditeľom CIA, Jamesom Woolseym, ale aj s Robertom McNamarom, ministrom obrany USA. Neviditeľno je viac ako 400 stranovou publikáciou prinášajúcou zasvätené informácie z prostredia, ktoré je takmer pre každého smrteľníka tabu.

Neviditeľno je zóna, v ktorej sa odohrávajú najzásadnejšie udalosti nášho sveta oveľa skôr, ako vyjdú na verejnosť. Riadia ich štruktúry skrytých mechanizmov elity, využívajúc spravodajské služby a diplomaciu. Miroslav Polreich stál za schôdzkou najvyšších predstaviteľov éry studenej vojny Lyndona Johnsona a Alexeja Kosygina. Toto stretnutie v roku 1967 znamenalo významný obrat v dejinách a dopomohlo k vlne globálneho odzbrojovania. Neviditeľno je o skrytých metódach práce rozviedok a diplomacie v rámci globálnej politiky, ale aj hľadaním riešení zabraňujúcich najväčšej katastrofe ľudstva.

Kniha bola po troch dňoch na e-shope Panta Rhei vypredaná. Vy si ju môžete objednať tu: https://www.rostas.news/nova-kniha-neviditelno-tibor-eliot-rostas-miroslav-polreich/?utm_source=social&utm_medium=fb-cover-ter.

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...
One Response to "CIA: Izrael do 20 rokov zanikne"

Pridaj komentár

  & Časopis