ČÍNA MÁ ZÁUJEM O PODPORU SLOVENSKA

Foto: Matúš Plecho

Dnes som sa v Číne stretol s viacerými vrcholnými manažérmi najväčších technologických firiem na svete. Je najvyšší čas zameriavať sa na to, aby sme prekročili svoj tieň a stali sa súčasťou bloku tých, ktorí z nerovnocenných vzťahov môžu smerovať k priateľstvám a prajnosti.

Tu v Číne som priamo v štúdiu najväčšej televízie CGTV videl, ako pripravujú správy o slovenskom premiérovi – kiežby boli dôvody rozprávania o Slovensku úplne iné.

Smutnou správou je aj tragické úmrtie iránskeho prezidenta. Prostredníctvom listu na iránsku ambasádu vo Viedni sme vyjadrili Iránu sústrasť – sú to všetko zvláštne okolnosti, ktoré sa dnes dejú a my nesmieme uhnúť.

Slovenským poslancom odkazujem, aby sa naučili naspamäť sľub vernosti Ústave a záujmom občanov Slovenskej republiky a ako akt zmierenia ju obnovili.

Pozrite si celé video:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:
(1) ČÍNA MÁ ZÁUJEM O PODPORU SLOVENSKA, Youtube/zvtv, 22.05.2024

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply