Cirkusové čísla s vakcínami

· Čas čítania: 2 min.
Foto: Vakcína Pfizer má fialové plomby

Ak si niekto myslí, že keď niektorí politici zahrajú na televíznej obrazovke divadlo a nechajú si vpichnúť do tela vitamín B, prípadne biologický roztok, tak sa okamžite všetci „ovčania“ postavia do radu a budú sa chcieť očkovať, je na omyle. Pri propagačnom očkovaní amerického viceprezidenta Mikea Pencea a rovnako pri očkovaní Joea Bidena a pri väčšine propagačných očkovaniach na televíznych obrazovkách sú vakcíny už dopredu natiahnuté do injekčnej striekačky a nikde nie je možné vidieť samotnú fľaštičku s vakcínou alebo naťahovanie prebieha tak, aby nebolo vidieť nápisy na fľaštičke.

V televízii ukazujú politici s vakcínami cirkusová čísla

Z hľadiska lekárskej etiky totiž platí, že pacientovi sa vakcína naťahuje do injekcie pred jeho zrakom a až tesne pred aplikáciou, aby nedošlo k zámene, aby pacient videl, čo vlastne ide do injekcie z fľaštičky. A možno si poviete, prečo je to tak dôležité, veď z fľaštičky možno biologický roztok alebo vitamín B natiahnuť aj pred kamerou a nikto nič nespozná. Lenže, to je trochu inak. Vakcíny sú v fľaštičkách zaplombované priamo z továrne a majú rôzne farby uzáverov, napr. striebornej, čiernej, červenej, modrej, zelenej, žltej, oranžovej, fialovej farby…

Ak by niekto pred kamerami chcel natiahnuť do injekcie vitamín B v roztoku, bola by vidieť iná farba plomby fľaštičky, v USA majú napr. vitamínové injekcie a výživové roztoky oranžovú farbu. Naproti tomu očkovacie roztoky majú zvyčajne farbu modrú, červenú, fialovú a striebornú, zvyčajne pre 2-fázové očkovanie. Fľašky sú nerozoberateľné a pri pokuse o naplnenie použitej fľaštičky od vakcíny, roztokom s vitamínom, by došlo ku kontaminácii vitamínového roztoku zvyškami vakcíny vo fľaštičke. Bolo by to veľmi nebezpečné. Vakcína Pfizer má fialové plomby.

Francúzsky expert profesor Eric Caumes z infekčnej kliniky nemocnice Pitié-Salpêtrière v Paríži to povedal otvorene

Lekár si nedovolí riskovať kontamináciu a do vakcinačnej fľaštičky vstrekovať skrze ihlu z injekcie roztok s vitamínom. Takže z tohto dôvodu sa injekcie naťahujú buď mimo prítomnosti kamier, aby nebolo vidieť, z akých fľaštičiek a s akými farbami plomb sa vakcína do injekcie naťahuje alebo sa to robí tak, aby kamera nevidela detail fľaštičky. A to len potvrdzuje ďalšie zistenie, ktoré poskytol spomínaný francúzsky odborník. Človek by si myslel, že vakcína s takou ostrou sledovanosťou bude preverená skrz naskrz, ale ono sa ukazuje, že dokonca aj ruská vakcína Sputnik V má väčšiu transparentnosť ako vakcíny amerických firiem Pfizer a Moderna. Lenže, ako uvádza francúzsky lekár, je to úplne inak. Preklad rozhovoru s profesorom prinesieme v pondelok.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Šéf francúzskej infekčné kliniky prehovoril, niečo také v živote nevidel! AENews, 22.12.2020

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár