Čo ak aj táto epidémia je len hoax? Pán premiér, pozri si tieto grafy

Ilustračný obrázok: Shutterstock

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), ku ktorej Medzinárodným zdravotným reguláciam sme sa ako štát zaviazali a prišli o suverenitu, nám tu znova rezolutne tvrdí, že ide o epidémiu, ktorá vyžaduje drastické opatrenia. Keď pred 10 rokmi prehlásili prasačiu chrípku za epidémiu, s tým, že ide o naozajstnú a nie falošnú epidémiu, ukázalo sa, že klamali, nafukovali odhady i úmrtnosť, obmedzovali občianske práva, pretláčali zbytočnú vakcínu. SR vtedy nakúpilo vakcíny pre 20% obyvateľstva a len 1% z nich bolo použité. Ako aj ostatné európske štáty museli sme zaplatiť ešte aj za ich znehodnotenie. Minulý rok aj naši zdravotníci absolvovali WHO nácvik fiktívnej epidémie, ktorá mala viesť k podobným reštrikciám, ako zažívame. Teraz títo nevolení doktori s kariérnymi ambíciami diktujú politikom, čo majú robiť. A tí poslušne zohnú chrbát, s nimi aj celá spoločnosť.

Zastavme sa už len pri tomto. Progresívne média, ktoré zvyčajne nemajú problém s umelými potratmi či eutanáziou (tie pretláčajú aj inštitúcie OSN, ktorých súčasťou je aj WHO) odrazu sú také humánne, že diktujú jediné riešenie – pre záchranu chorých a starých sa musíme ohromne obetovať – aj vlastné práva. Podobne nám tvrdia, že sa musíme povinne očkovať kvôli tým, ktorí majú oslabenú imunitu. Je tu však ešte iné riešenie – ľudia v ohrození musia zobrať zodpovednosť za seba a oni sa potrebujú chrániť (dobrovoľnú izoláciu ohrozených navrhuje aj 800 profesorov medicíny z Yalskej univerzity, ktorým sa nepáčia drastické opatrenia). Ako ja ohrozených chránim tým, že nemôžem do kostola, kina, reštaurácie či deti do školy a ani na ihrisko!? A oni sa špacírujú v supermarketoch doobeda po tom, čo tam ráno všetci boli na teplé rožky. Kto tie obchody pred 9h dezinfikuje? A s rúškom majú pocit, že môžu ešte viac riskovať. Táto štúdia potvrdzuje, že najväčší prenos koronavírusu je v uzatvorených priestoroch, nie na vzduchu. Veď ľudia v tých panelákoch zošalejú, deti nemôžu ani za bytovku. Toto je zdravý prístup?

Problém však je, že máme až jedného infikovaného pacienta v intenzívnej starostlivosti, kým kopec doktorov nemá čo robiť, keď majú zakázané vykonávať bežné operácie. Firmy nemôžu podnikať, poskytovať služby, úradníci detto. Odpustite nám dane preto, že nám štát už týždne neposkytuje verejné služby a niektoré zakazuje využívať? Prosím Vás spamätajte sa všetci, lebo toto povedie k ešte vyšším úmrtiam ako koronavírus – na nezamestnanosť pre ekonomickú krízu. Viac ako vírusu sa bojím centralizovaného policajného štátu a mentality poslušnosti, ktorá úplne paralyzuje vyplašených ľudí. Toto skončí totalitou a tie mali najvyššiu mieru úmrtnosti v minulom storočí! Progresívcom toto vyhovuje – pripraviť všetkých na násilné očkovanie, znížiť spotrebu a nezaťažovať životné prostredie – čo by sme nepriniesli ako obeť pre Matku Zem? Novinári ani zdravotníci neprídu o svoju prácu, pritom ich tlak na politikov robiť kontraproduktívne veci je ohromný.

Naordinovali nám čínske totalitárne praktiky – hoci tie nebolo ani potrebné použiť pri epidémii v ďalších provinciách okrem tej v Hubei. Dnes nás strašia Talianskom, ktoré je podľa našich zdravotníckych expertov skvele zabezpečené, hoci realita je opakom. Tzv. ICU postele (na jednotkých intenzívnej starostlivosti) predstavujú polovicu toho, čo má Nemecko – 13 ks na 100 000 obyvateľov. To je jedna dvadsiatina toho, čím disponuje USA. Nečudo, že v Lombardii kolabuje socializované zdravotnícvo, keď kolabovalo už v roku 2018 počas chrípkovej sezóny. Presne, to čo čítame dnes: nedostatok lekárov, nedostatok postelí, ventilátorov atď. Každý, kto chvíľu žil v Taliansku, dobre vie, ako za normálnych okolností je ich zdravotnícky systém podpriemerný, azda najhorší v rozvinutom svete.

Treba však dodať, že naozaj ani netušíme, ako liečia v Taliansku. Aké lieky, aké procedúry tým ľuďom poskytujú, čo vieme už z liečebných protokolov Číňanov. No nebude to práve povinný mix – imunitu či horúčku potláčajúcich liekov, antibiotík a kortikoidov, čo aj naše zdravotníctvo napriek nežiaducim účinkom (v prípade antibiotík aj napriek ich neúčinnosti častokrát) používa napr. na zápal pľúc, čo položí infikovaného? Ak sa 102-ročná babička vyliečila z koronavírusu bez akýchkoľvek chemických liekov, tak možno aj nesprávna liečba prispieva k úmrtnosti (namiesto posilňovania imunity vitamínmi, proti čomu naši lekári bežne broja). A tu je hneď ďalší vyliečený 101-ročný prípad Taliana, ktorého už azda v tom veku špeciálne nezachraňovali ako čítame zo správ. V USA sa odhaduje, že až 400 tisíc pacientov ročne zomrie pre chyby lekárov, neprekvapilo by ma to pri tejto novej chorobe. O nafuknutých číslach úmrtnosti a voľnom kategorizovaní príčin smrti v Taliansku som písala nedávno tu. Len 12% z uvádzaných prípadov sú naozaj úmrtia na koronavírus, priemerný vek 81 rokov!

Teraz si vysvetlime uvedené štyri mapky a graf. Prvá mapa Európy zobrazuje najhoršie týždne v posledných rokoch v Európe podľa štatistiky úmrtí. Tieto monitorovacie mapy expertov na verejné zdravie ukazujú mieru tzv. excesívnej úmrtnosti, teda úmrtnosti navyše nad priemer v uvedených EÚ krajinách. Tmavo modrá je najhoršia úmrtnosť nad priemer participujúcich krajín, ktorú Taliansko ešte tento rok nedosiahlo. Krivky Británie, Holandska či Rakúska na grafoch sú pod priemerom excesívnej úmrtnosti v týchto týždňoch, keď sa tak dôkladne denne informuje o počte mŕtvych. Najšokujúcejšiu výpoveď majú však mapy z minulých rokov, z ktorých vyberám tie najhoršie týždne, čo sa týka excesívnej úmrtnosti. V minulých rokoch tu nebola ani epidémia, len azda chrípka, keď ľudia zomierali v oveľa väčšej miere a nikto neapeloval ani na umývani rúk, na nosenie rúšok a už vôbec sme neriešili karantény! Aby sme zastavili epidémiu, zastavme sa a zastavme paniku, na ktorú nás zmanipulovali médiá a záujmové skupiny, ktorých záujmy presadzuje WHO – výrobcovia vakcín (GAVI), Nadácia Gatesovcov či Rockefellerovcov. Napokon aj prof. Vladimír Krčméry ako dnes už aj mnohí ďalší odborníci vo svete (napr. aj tí z Oxfordu) hovoria o tom, že koronavírus je menej nebezpečný ako chrípka a že reakcie naň sú prehnané.

Autorka: Jana Tutková

Zdroj: https://blog.hlavnespravy.sk/19295/co-ak-aj-tato-epidemia-je-len-hoax-pan-premier-pozri-si-tieto-grafy/

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár